Monster A7 v.12.2 laptop için RAM ve SSD önerisi

Bütçe
3000

weld-baby-7826

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta belirttiğim laptop için ikisi için toplam 3K olacak şekilde RAM ve SSD önerisine ihtiyacım var uyum sorunu yaşamamak için sorayım dedim.
Laptop bu.
Ama içindeki RAM ve SSD özellikler listesindekilerle aynı olmadığı için AIDA64 ile resim ekledim.

ram-1.png

ssd.png

anakart.png

Aynı laptopa sahibim ve bu RAM'i aldım memnunum. Site güvenilir o konuda endişeniz olmasın. RAM'iniz 3200Mhz ama işlemci yüzünden en fazla 2933Mhz'de çalışıyor, o yüzden Monster'ın sitesinde öyle gösteriyor. SSD olarak bunu öneririm:

Toplam 2854TL ediyor. SSD pahalı gelirse Kingston A2000'de bakabilirsiniz.

Aynı laptopa sahibim ve bu RAM'i aldım memnunum. Site güvenilir o konuda endişeniz olmasın. RAM'iniz 3200MHz ama işlemci yüzünden en fazla 2933MHz'de çalışıyor, o yüzden Monster'ın sitesinde öyle gösteriyor. SSD olarak bunu öneririm:

Toplam 2854TL ediyor. SSD pahalı gelirse Kingston A2000'de bakabilirsiniz.

Benim de konu açmadan önce 970 EVO Plus gözüme çarptı. Almadan önce bir konu açayım dedim yine de. Amazon yurt dışı sorun olursa garanti uluslararası mı? Yoksa elimizde patlar mı?
Bilendenal güvenilir duyduğum kadarıyla ama pahalı @Artoria Pendragon verdiği linkteki biraz daha ucuz ona bakabilirim. Akakçe'den hiç alışveriş yapmadım umarım sorun yaşamam.

ekleme: kardeşim almaktan vazgeçti o yüzden kilit atabilirsiniz konuya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı