Monster Abra 20.4 modeli alınır mı?

Bütçe
30.000TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1060 versiyonlar sorunlu olduğunu belirttiğim 2020 yılı ve öncesinde çıkan versiyonlardan (Reddit'ten attığınız).
Acer Community'den attığınız için bir şey demek zor. Çünkü cihazın durumunu bilmiyorum ancak teknoloji işinin şanş işi olduğunu belirtirim. Örneğin geçen yabancı bir forumda adam bozuk 4090 aldığını yazmış ve GPU chipini kaldırında altından böcek çıktığını okudum. Daha sonrasında chipi temizleyip re-balling yapınca kart sorunsuz çalıştığını yazmış. Ancak Victus'un Throttle oranı Nitro'ya göre daha fazla. Nitro'dan 5 throttle sorunu varsa ben rahat 15 tane Victus throttle sorunu olduğunu yazan link gönderirim.

dell g15 bakabilirsin.
Dell, ASUS, MSI gibi markaların giriş seviyesi alınmamalı. G15 limitli ve ısnana bir cihaz.

" E " modelleri hakkında fikrim yok. " S " ve " R " modellerinde hiçbir şekilde problem kalmadı. BIOS güncellemesiyle PL1 ve PL2 limitleri de düzeldi. Oyunlarda hiçbir şekilde ısınmıyor kilit limitler sebebiyle.
Limitli olduğundan dolayı ısınmıyor bu doğru ancak gülü seven dikenine katlanır mantığı performansdan yiyor. Tabii 30'luk cihazı 23-25 civarında bulursanız Victus 16 alınabilir -15 değil !-.

Yeni konular

Geri
Yukarı