Monster Abra A5 17.2 yerine ne alınabilir?

İyide hocam alim gucu yok ki nasıl satacaksın iade et kurtul gitsin Clevo'dan cektin.
Hocam iade alırlar mı ki acaba 7-8 ay olmuş alalı, çok fazla bi problemi yok fanlarda sıkıntı var muhtemelen bip bip yapıyor bide ekranda ufak bi ışık sızması var sanırım onlar için götüreceğim çözerler diye düşünüyorum, çok satmakta istemiyorum ama daha sorunsuz sıkıntısız kullanabileceğim bir bilgisayar istiyorum, ayrıca iade etsem aldığım parayı mı verecekler şu anki güncel parasını mı acaba?

Hocam iade alırlar mı ki acaba 7-8 ay olmuş alalı, çok fazla bir problemi yok fanlarda sıkıntı var muhtemelen bip bip yapıyor bir de ekranda ufak bir ışık sızması var sanırım onlar için götüreceğim çözerler diye düşünüyorum, çok satmakta istemiyorum ama daha sorunsuz sıkıntısız kullanabileceğim bir bilgisayar istiyorum, ayrıca iade etsem aldığım parayı mı verecekler şu anki güncel parasını mı acaba?

Alirlar Şikayetvar'dan sonra teknik servisin basindaki en ust bitimdeki bulut arif beyle gorus hallet fatura bedelini alirsin tabii ki de sana kalmis. Faturandaku bedel neyse onu alirsin Acer al HP al Lenovo al.

Alirlar Şikayetvar'dan sonra teknik servisin basindaki en ust bitimdeki bulut arif beyle gorus hallet fatura bedelini alirsin tabii ki de sana kalmis. Faturandaku bedel neyse onu alirsin Acer al HP al Lenovo al.
Hocam faturadaki bedelle şu anki bedel yarı yarıya ama mâlum ülkemiz şartlarından ötürü, en mantıklısı teknik serviste sorunlarımı güzelce çözdükten sonra 2. Elde satmaya koymak, satılmazda da kullanmaya devam ederim çokta şikayetçi değilim.

Hocam faturadaki bedelle şu anki bedel yarı yarıya ama mâlum ülkemiz şartlarından ötürü, en mantıklısı teknik serviste sorunlarımı güzelce çözdükten sonra 2. elde satmaya koymak, satılmazda da kullanmaya devam ederim çok da şikayetçi değilim.

Monster alipda teknik servise gitmeyen var mı buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monster alipda teknik servise gitmeyen var mı buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Haklısınız hocam ama çözdükleri sürece problemlerimi çokta sorun yok, yani var sorun o yüzden satmayı düşünüyorum ama çekilmeyecek bir şey de değil, hayat standardımı çok etkilemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı