Monster Abra A5 GTA 5 oynanırken kasıyor

canbahcecii1

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
32
SSD veya HDD modeli
1 tb
Ekran kartı
6 gb
İşlemci
İ7
Arkadaşlar sıfır bir Abra'a 5 32 GB RAM 1 TB SSD i7 işlemci bir laptop aldim (FreeDOS)
Oyun deneyimi icin GTA 5 ile bir denemek istedim ama cihazim kasmaya başladı, oynayamadım. Bunun sorunu ne olabilir acaba?
Ya da FreeDOS geldi Windows'u biz kendimiz attık driverle ilgili mi bir yanlışlık oldu? Teşekkür ederim ☺️❤️

ASUS zaten enn iyisi önerim her zaman için. ASUS'dan yana olmazsa HP'nin Victus ve Omen var. Onların disinda MSI bu 3 marka dışına çok çıkma.

ASUS ve HP mi? En sorunlu markalardan birkaç tanesinden bahsediyorsun. İşlemci tam performans veremeyince ne yapacaksın? Kalkmayan throttle sorunlarını çözebilecek misin?

Ama iste ne olduysa bir deniyeyim dedim. İndirdim ama kasiyor. R anliyorum sizi kusura bakmayin. Bilgisyardan pek anlayan biri değilim. Yeni yeni bu konuda bilgi edinmeye çalışıyorum.
V-sync açık mı? Açık ise kapat.

Aynı sorunu yaşadım, driverlar tam olmasına rağmen aynı sorunu yaşarsanız FPS sabitleyebilirsiniz. Sanırım oyun motoru eski olduğu için yüksek FPS'lerde sorun çıkarıyor.
Nvidia denetimlerinden sabitlenebilir, ekran Hz'ine göre V-Sync de ayarlanabilir.

Geforce Exerience'yi yükle ve driverları güncelle. Sonrasında arama çubuğuna gelip grafik ayarları yaz ve tıkla, GTA 5'i bulup Windows'un kararına bırak olan seçeneği yüksek performans olarak değiştir, sorunun düzelecektir.

ASUS ve HP mi? En sorunlu markalardan birkaç tanesinden bahsediyorsun. İşlemci tam performans veremeyince ne yapacaksın? Kalkmayan throttle sorunlarını çözebilecek misin?
Hadi Asus yine tamam da HP ne alaka ya? Tamamen kronik marka. Acer adamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı