Monster Abra A5 kapanma sorunu

Baran Can DAL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15 tatil zamanında aldığım Monster Abra A5 bilgisayarım 3-4 gün önce kendi kendine kapanmaya başladı.Daha öncesinden böyle bir sorunla karşılaşmadığım için ve benim "teknik" anlamında pek bir bilgim olmadığı için sizlere sorma gereği duydum.
Sadece oyun oynarken kapanıyor. oyunu oynarken bir anda bilgisayarın tüm sesi 2-3 saniyeliğine gidiyor ama oyunumu oynayabiliyorum.Ses geldikten 1-2 saniye sonra bilgisayar çat diye kapanıyor.Yakında
s20.gif
.Belki bilgisayarın ısınmasından olabilir sol taraftaki havalandırma çıkışının sağ tarafa göre oldukça sıcak olduğunu gözlemledim.
Şimdiden teşekkür ederim
Monster Abra A5 V5.2.1 Gaming Laptop
İntel Core İ7
GTX960M
8 GB RAM

Son düzenleme:
Monster fan konusunda sıkıntılı olabiliyor benimki de tıkır tıkır sesler çıkarmaya başlamıştı fanından. Servise göndermeni öneririm. İlgililer gerçekten ama yeni bilgisayarı da servise göndermek üzüyor insanı.

Dostum merhaba aynı model laptop sahibiyim ve cs go dota gibi basit oyunlarda bile EN düşük grafik ayarlarında kapanma sorunu yaşıyorum gta 5 dark souls shadow of mordor gibi oyunları fullde oynuyordum 2 ay önce ısınma çok olsada kapanma yaşamadım hiç çıldırmak üzereyim. Uzattım bayağı kusura bakma ama senin sorunun çözüldü mü ? Servise mi gönderdin ? İlgililermi ne kadar sürüyor ? cevaplaya bilirsen çok iyi olur

Msi afterburner programı ile sıcaklık değerlerini takip ederek cihaz kapanırken ki değerleri yazarsanız sıcaklıktan olup olmadığı anlaşılır. Ayrıca teknik destek ile iletişime geçerseniz ilgileneceklerinden eminim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı