Monster Abra A5 laptop Valorant'ta takıklıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Hokkyokusei

Decapat
RAM
16 gb
Ekran kartı
nvidia geforce gtx 1650
İşlemci
intel i5 11400h
Merhaba, FPS düşüklüğü gibi bir sorunum yok zaten sabit 144 de oynuyorum ayarlarım da en düşük ayarlar. Ancak denk mi geldi bilmiyorum ama ekran kartı güncellemesinden sonra Valorant'ta bir kasmalar takılmalar olmaya başladı. Bu ani ara ara olan küçük takılmalar değil bildiğin eski bir bilgisayarda oynuyormuşum gibi. FPS düşüşü yakalayamadım o esnada sanırım FPS de oynama yok. Sıcaklık CPU 90 C. Daha önce laptop kullanmadığımdan bilemiyorum dereceler nasıl olmalı? Düz bir zeminde masada duruyor laptop. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Model Abra A5 V16 16 GB RAM'i olan model.

BIOS guncelleme sı yapabılırsın eger gene duzelmezse bır sonrakı ekran kartı guncellemesını bekleyebılır veya ekran kartının surumunu eskısıne getırıp sonrakı guncellemeyı bekleyebılırsın.

BIOS guncelleme sı yapabılırsın eger gene duzelmezse bır sonrakı ekran kartı guncellemesını bekleyebılır veya ekran kartının surumunu eskısıne getırıp sonrakı guncellemeyı bekleyebılırsın.
tamamdır teşekkür ederim

Derece yüksek altına fan alırsanız büyük ihtimal sorununuz çözülür https://www.hepsiburada.com/zalman-zalman-zm-nc2-140mm-fan-12-16-ultra-sessiz-notebook-sogutucu-zm-nc2-p-HBV000001N1D6?magaza=Lunatic Gamer Shop

Uygun fiyatlı olarak bunu önerebilirim.
muhtemelen öyle yapacağım teşekkür ederim

Geri
Yukarı