Monster Abra A5 V1.1 veya MSI Apache GE70 ?

şevki18

Kilopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 V1.1 15.6 Notebook Fiyatı 2.638,57 TL - ebrarbilgisayar.com

MSI APACHE GE70 2PC 087XTR Laptop Fiyatı

Arkadaşlar 2 leptop arasında kaldım seneye üniversiteye gideceğim için hangisini almalıyım.Monster msi kadar kalitelimidir.Hangisinin soğutması iyidir.tasarımda sizce hangisi daha ilerde monsterin ekran kartı gtx 860 msi gtx 850 çok fark var mı? msi ekran 17.3 bu avantaj mı yoksa dezavantaj mı ? moster i7 msi i5 oyunlarda fark olur mu ? bunlarda işletim sistemi sistemi kurulu gelmiyor.İstediğim zaman farklı işletim sistemi atsam garanti dışı kalır mı ? yoksa 1 seferlik mi ? yükleyebiliyoruz. Arkadaşlar ses kalitesinde monster kaliteli mi ? garanti anlamında hangisi ilerdededir. Şimdiden teşekkür ederim.

monsterın 860m modelleri çok ekonomik.işlemciler baya iyi .ekran kartlarıda 2500 liraya göre çok iyi.iyi bir masaüstü performansını sizlere bu fiyata sunuyor.hız olarak monster bu msi modelini ezer bence.860me 100 üzerinden 100 verirsen 850m 75 puan alır .yani bu baya bir fark.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı