Monster Abra A5 V12.1 alınır mı ?

Dell inspiron 7577 i5 modeli 3800 TL bu bilgisayari kullanıyorum ve memnunum sana da öneririm.
Monster kullanmadığım için yorum yapamayacağım,direk özelliklerini karsilastirabilirsin ama bende bu hafta aldım ama monster tercih etmedim...

anladım
Evet fiyatına göre en iyi notebook monster kullanıcısıyım ve memnunum depolama oyunları yükleyip bitirip sileceksen gayet iş görür
depolama sorun değil zaten alırken 1tb hdd ekletecegim benim aklıma takılan sogutması ses kalitesi birde klavyede herhangi bir sıkıntı oluyormu uzun sürede

anladım

depolama sorun değil zaten alırken 1tb hdd ekletecegim benim aklıma takılan sogutması ses kalitesi birde klavyede herhangi bir sıkıntı oluyormu uzun sürede
Soğutmasını kendisi oyuna göre ayarlıyor fan sesi de ona bağlı olarak biraz artıyor gördüğüm en yüksek sıcaklık şu ana kadar 70 dereceydi.Klavyesi ise mekanik klavye hissi veriyor uzun sürede de bir sıkınıtısı olmadı bende

Soğutmasını kendisi oyuna göre ayarlıyor fan sesi de ona bağlı olarak biraz artıyor gördüğüm en yüksek sıcaklık şu ana kadar 70 dereceydi.Klavyesi ise mekanik klavye hissi veriyor uzun sürede de bir sıkınıtısı olmadı bende
anladım teşekkür ederim acaba hangi modeli kullanıyorsun ? abra a5 stoklarda yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı