Monster Abra A5 V12.1 vs ASUS FX553VD-DM310

Gönderdim bakalım artık iade alırlarsa Monster alırım, almazlarsa sağlık olsun ne yapalım. :)

Yorum için teşekkürler, ben de Asus'u satın aldım alırken yanında 1 TB taşınabilir HDD hediye ettiler yani 200 TL için Asus almış gibi oldum. Kullanışa gelirsek tek fan dediğin gibi ısınma yok ama hızlı döndüğü için ses var, soğutucu kullandığım için ısınma olmuyor olabilir. Ekran TN renkler canlı değil ve bakış açılarını değiştirirseniz ekran gözükmüyor. Performans kısımında hiç sıkıntı yok. Malzeme kalitesi de güzel. İki eksik var 1 ekran 1 fan sesi. Alacak olanlarca duyurulur.
Ayni bilgisayara sahibim, renklerin canlı olmasını istiyorsan Asus Splendid uygulamasindan Vivid seçeneğini seç. Bilgisayar çok güzel kasa kalitesi klavyesi falan. Fan sesine o kadar takılma bu fiyat kategorisindeki çoğu bilgisayarda zaten fanlar sesli çalışır.

Kargoya verdin mi laptobu paranı nasıl alacan öğrendin mi nasıl olyo bu işler
Bu arada iade almadılar, sağlık olsun :)

Ayni bilgisayara sahibim, renklerin canlı olmasını istiyorsan Asus Splendid uygulamasindan Vivid seçeneğini seç. Bilgisayar çok güzel kasa kalitesi klavyesi falan. Fan sesine o kadar takılma bu fiyat kategorisindeki çoğu bilgisayarda zaten fanlar sesli çalışır.
Yorumun için teşekkürler, evet fan dediğin gibi her lap topta ses yapıyor. Ekran için o uygulamayı kullanıyordum da yinede yeterli değil o moda geçince bazı hatlar ekranda kayboluyor maalesef. Ekran konusunda gerçekten başarısız, başarısız demeyelim de TN panelin azizliği diyelim :) Sağlık olsun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı