Monster Abra A5 V15.2 touchpad problemi

Ayarları defaulta çektim ve herhangi bir şey değişmedi. Fakat şöyle bir şey var. Arkadaşımda olan monster benimkinin bir düşüğü ve aygıt yöneticisinden baktığım zaman benim driver gözükmemekte. Ama Abra a5 V15.2 touchpad driver bana verilen usb de mevcut değil. En sonunda format atıcam artık :(

Ayarları defaulta çektim ve herhangi bir şey değişmedi. Fakat şöyle bir şey var. Arkadaşımda olan monster benimkinin bir düşüğü ve aygıt yöneticisinden baktığım zaman benim driver gözükmemekte. Ama Abra a5 V15.2 touchpad driver bana verilen usb de mevcut değil. En sonunda format atıcam artık :(
Bende de aynı durum vardı işte. Aygıt yöneticisinde Fare ve diğer işaret aygıtları kısmında touchpad görünmüyordu. "How to disable internal pointing device on bios" diye google'la birşeyler çıkar.

Driver Pack adlı programı kullanmayı dene. Otomatik yüklemesi lazım. Aygıt yöneticisinde gizli öğelere bak belki orda gözüküyodur touchpad. Arkadaşının cihazındaki sürücüyü yedekleyip kendi cihazına geri yükle bu daha kolay olur sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı