Monster Abra A5 V15.3 BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

kaan_js

Hectopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 V15.3 sahibiyim ve anakartımın modeline baktığımda CPU-Z'nin içinde BIOS kısmında konu başlığında belirttiğim gibi American Megatrends Inc. / N. 1.03 yazmakta. Nerede bunun güncellemesi? Bir türlü erişemedim ya da güncelleme var mı onu bulamadım. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 243
Abra A5 V15 Sürücü Sayfası Burayı kontrol edebilirsiniz lakin şu an yayınlanmış bir güncelleme mevcut değil.
Monster BIOS güncellemelerini siteden vermez. Başka yollardan da size vermez. Maille telefonla falan isteyemezsiniz yani. İlla götürüp cihazı göstereceksin. Ya da 6-12 ay içerisinde bakım zamanı geldiğinde BIOS güncellemesi varsa yaptıracaksın.

Çok eskileri mail yoluyla indirme linki gönderiyorlardı. Ben de 2 yıl önce Monster laptop kullanırken BIOS güncellemek için iletişime geçtim. Onlar da BIOS için artık indirme linki göndermediklerini, kullanıcıların yanlış yaptığı için bozduklarını ve onların uğraştıklarını söyledi. O yüzden artık ücretsiz bir şekilde kargo yoluyla ya da elden teslim alarak BIOS güncellemesi yaptıklarını söylediler.

Monster BIOS güncellemelerini siteden vermez. Başka yollardan da size vermez. Maille telefonla falan isteyemezsiniz yani. İlla götürüp cihazı göstereceksin. Ya da 6-12 ay içerisinde bakım zamanı geldiğinde BIOS güncellemesi varsa yaptıracaksın.
Abra A5 V15 Sürücü Sayfası Sayfada kocaman ''Sürücü ve BİOS güncellemeleri '' yazmışlar vermiyorlarsa onların ayıbı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı