Monster Abra A5 v15.7.1 vs 15.7.5

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Monster almalı düşünüyorum. Malzeme kalitesi eh işte olduğunu biliyorum eğer linkini koyduğum bu ikisinden birini alırsam, normal kullanımda veya oyundayken elimi rahatsız edecek şekilde ısınır mı? Ben 500GB SSD olanı almayı düşünüyorum. 250 GB olan birişe yaramaz. Yakın zamanda 16'ya çıkarırım kendim aten:)
Monster Abra A5 V15.7.1
Monster Abra A5 V15.7.5
Başka ne önerebilsiniz? CPU en az i5 10300H ve GPU'da en az GTX 1650 Ti olmalı.
Bu arada şu an Lenovo IdeaPad Gaming 3 bu laptopu kullanıyorum ve iade edip bunlardan birini alacağım.
1- Iade ederken cihaza ne yapmam gerekiyor? Kendim Win 10 Home kurup etkinleştirdim ve mesela Gmail hesabım var içinde. Şifre girmek gerekse bile adı var yani. Ne yapmalıyım?
2- Girdiğim Win 10 Home Key'ini bu cihazda iptal edip yeni aldığımda kullanabilir miyim?

Son düzenleme:
Tamam o zaman hocam güle güle kullanın, aldıktan sonra da bilgilendirin bizi. Ben de v15.7.3 modelinden almayı düşünüyorum önümüzdeki günlerde.
Hocam şu anki laptopumu iade edip bunu alacağım ve win 10kurdum. Birçok da uygulama indirdim. Bu uygulamaları silmeyi düşünüyorum. Ama win 10 homea ne yapacağımı bilmiyorum. Win 10u etkinleştirmiştim birde yanacak sanırım o da.

Hocam şu anki laptopumu iade edip bunu alacağım ve win 10kurdum. Birçok da uygulama indirdim. Bu uygulamaları silmeyi düşünüyorum. Ama win 10 homea ne yapacağımı bilmiyorum. Win 10u etkinleştirmiştim birde yanacak sanırım o da.

Win10 Home key yanar mı bilmiyorum ama freedos aldıysanız iade ederken freedos şekilde iade etmeniz lazım. Yoksa şirket bunu bahane bilip geri yollayabilir.

Win10 Home key yanar mı bilmiyorum ama freedos aldıysanız iade ederken freedos şekilde iade etmeniz lazım. Yoksa şirket bunu bahane bilip geri yollayabilir.
Alıdğımda freedostu ancak iade ettiğimde win 10 home ile iade ettim. İnşallah sorun çıkmaz. Başınızdan böyle bir olay geçti mi yada çevrenizde böyle şeylerle karşılaşanlar oldu mu?
Benden kaynaklı donanımsal bir hata olamdığı için win 10 ile göndermiş olmamın sorun olabileceğini düşünememiştim. Keşke freedos göndereydim de garanti olsaydı iş. Umarım sorun olmaz.

Son düzenleme:
Alıdğımda freedostu ancak iade ettiğimde win 10 home ile iade ettim. İnşallah sorun çıkmaz. Başınızdan böyle bir olay geçti mi yada çevrenizde böyle şeylerle karşılaşanlar oldu mu?
Benden kaynaklı donanımsal bir hata olamdığı için win 10 ile göndermiş olmamın sorun olabileceğini düşünememiştim. Keşke freedos göndereydim de garanti olsaydı iş. Umarım sorun olmaz.

Sene başında freedos bir pc alıp iade etmiştim freedos'a çevirip. Benim iademi kabul ettiler ama yorumlarda birisi satıcı iadeyi freedos şeklinde göndermediğim için kabul etmedi demişti. Daha önce de internette okumuştum böyle olaylar. Satıcının tavrına bağlı açıkçası umarım kabul alır.

Geri
Yukarı