Monster Abra A5 V15.8.4 nasıldır?

Bütçe
8500-9000
Merhabalar arkadaşlar, Monster Abra A5 v15.8.4 (Intel Core i7 10750H, 16 GB, 500GB SSD, GTX1650 Ti) bilgisayarı almak istiyorum ama daha önce kullanan kişilerin yorumlarını merak ediyorum. Link de bırakacağım. Fiyat ve performans konusunda görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Teşekkürler.

Farklı önerilere açığım.

Benim ablamda Monster Abra kullanıyor ancak birçok problem ile karşılaştı. Mesela bir keresinde bilgisayar kapanıp 1 hafta açılmamıştı, sonra ısınma problemleri olmuştu. Özelliklerine bakarak size iyiymiş alabilirsiniz demek yanlış olur çünkü birçok problem ile karşılaşabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar, Monster Abra A5 v15.8.4 (Intel Core i7 10750H, 16 GB, 500GB SSD, GTX1650 Ti) bilgisayarı almak istiyorum ama daha önce kullanan kişilerin yorumlarını merak ediyorum. Link de bırakacağım. Fiyat ve performans konusunda görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Teşekkürler.

Farklı önerilere açığım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu Video'yu izlersen vazgeçeceksin zaten. Bu saatten sonra Monster'ın Abra serisi alınmaz. Kaliteli markalarla önceden 1000 TL civarı fark oluyordu artık neredeyse aynı fiyatları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakabilirsiniz, neden alınmaması gerektiğini görmüş olursunuz. Kendisi benim laptopum ve laptoplarımız (almak istediğiniz) aynı özelliklere sahip sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı