Monster Abra A5 v15.8 siyah ekran

DikoBiko

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce The Forest oyununu oynarken bilgisayarım kapandı, The Forest oyununu oynarken ek olarak Discord ile arkadaşımla konuşuyordum ve ekran siyah olduğunda bana sesin geldiğini söyledi. Sonra bilgisayarımı resetledim ve her şey normale döndü derken, diğer oyuna girdim ve 10dk sonra tekrar kapandı ama bu sefer açamadım. Açamadım derken, ekrandan görüntü gelmedi, ama mouse bağlandı, ses geldi ve hatta Steam bile açıldı (Steam otomatik açılsın diye ayarlamıştım). HDMI ile televizyona bağladım ve ekran televizyona geldi ama dizüstü bilgisayarıma gelmedi.

Windows 11 kullanıcısıyım aynı zamanda, Windows 11 2 ay gibi kullanıyorum ve bu sorunla karşılaşmadım, bu ilk oldu.
Bilgisayarım:
Monster Abra A5 v15.8
Intel(r) Core(tm) i7-10750H CPU @ 2.60GHz
16 GB RAM.
NVIDIA GeForce 1650 Ti.

Ek olarak eklemek istediğim, oyunlara girmediğimde her şey normal, youtuba girebiliyorum, Discord'a girebiliyorum falan, ama oyunlara girdiğimde bu sorunla karşılaşıyorum ve hatta bilgisayarı kapattıktan hemen sonra açtığımda siyah ekran oluyor, kapattıktan hemen sonra 5 dk falan beklemem ve FN + b + dizüstü bilgisayar açma düğmesine ancak basarak normal bir şekilde açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı