Monster Abra a5 v16.2 Alınır mı?

eyupokms

Centipat
Merhabalar,
Genel kullanım amacım mühendislik programları(SolidWorks, Matlab, Microsoft Virsual Studio) olacak. Bu programları önümüzdeki 3, 4 yıl kullanırken sıkıntı çıkartır mı bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcisi çok iyi, bir laptopta olabilecek en iyi mobil işlemci (9700k ve 9900k masaüstü versiyonlarının laptopa koyulmuş halleri ve i9 9980H hariç)
Arada oyun da oynarım derseniz sizin için 1650'li ve 1000TL daha pahalı olan modeli almak sanki daha iyi olur.
Ayrıca MSI ve ASUS un 5000TL civarı fiyatlı 1050Ti'li olan ancak genellikle 8750H(bu da kesinlikle kötü değil) olan modelleri de var isterseniz onları da bir araştırın derim.

Oyun konusunda sizi GTX 1050 üzebilir. İşlemcisi baya iyi sizin programlarınızı çok rahat çalıştıracaktır.

Bütçe aşabiliyorsanız i7-9750H ve GTX 1650 ikilisine bakılabilir. (Her ne kadar i7-9750H'a GTX 1660 Ti yakışsada) Ama aşmak istemiyorsanız da boşverin :D

Son düzenleme:
İşlemcisi çok iyi, bir laptopta olabilecek en iyi mobil işlemci (9700k ve 9900k masaüstü versiyonlarının laptopa koyulmuş halleri ve i9 9980H hariç)
Arada oyun da oynarım derseniz sizin için 1650'li ve 1000TL daha pahalı olan modeli almak sanki daha iyi olur.
Ayrıca MSI ve ASUS un 5000TL civarı fiyatlı 1050Ti'li olan ancak genellikle 8750H(bu da kesinlikle kötü değil) olan modelleri de var isterseniz onları da bir araştırın derim.

Hocam 1000TL bütçe ekleyebilecek imkanım yok maalesef. Teşekkür ederim dediğiniz markalara bakacağım.
Oyun konusunda sizi GTX 1050 üzebilir. İşlemcisi baya iyi sizin programlarınızı çok rahat çalıştıracaktır.

Bütçe aşabiliyorsanız i7-9750H ve GTX 1650 ikilisine bakılabilir. (Her ne kadar i7-9750H'a GTX 1660 Ti yakışsada) Ama aşmak istemiyorsanız da boşverin :D
Oyun oynamayı açıkcası düşünmüyorum. Oynasam bile oynayacağım oyunlar son çıkan oyunlar olmayacaktır. Bütçeyi aşamıyorum maalesef :D Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı