Monster Abra A5 v16.4.1 anlık takılmalar ve oyunlarda FPS düşüşleri

Torescyy

Centipat
Bilgisayarım Monster Abra A5 v16.4.1, daha alalı 1 ay bile olmadı fakat bugün daha önce hiç karşılaşmadığım bir sorunla karşılaştım. CS:GO oyununa girdiğimde 250 FPS'ten 28 FPS'e kadar düştü (anlık olarak). Oyunda bir sıkıntı olduğunu, oyunu kapayıp açarsam düzeleceğini düşündüm. Fakat öyle olmadı. Masaüstünde de mouse imlecimin takılıp yavaş hareket ettiğini fark ettim. Windows'u güncelledim, driverleri güncelledim, virüs taraması yaptım, bilgisayar dosyalarını taradım. Bir sorun bulamadım fakat konu başlığındaki sıkıntıyı yaşamaya devam ediyorum.

Dostum bilgisayardan Intel driver Support uygulamasını silersen düzelebilir, birçok kişi bu sorunu yaşadı bugün. Şu an bende de sorun yok.

Deniyorum.

Sıcaklığını yazabilir misin FPS düştüğü anlarda?

Fan ayarı otomatikte olmasına rağmen en ufak bir işlemde bile en yüksek modda çalıştığı için sıcaklık normal.

Dostum bilgisayardan Intel driver Support uygulamasını silersen düzelebilir, birçok kişi bu sorunu yaşadı bugün. Şu an bende de sorun yok.

Dostum yanıtın için teşekkürler. Uygulamayı sildim 1 el attım ve drop yemedim fakat hiçbir işlem yapmıyorken işlemci böyle olması normal mi baksana çok acil çıkış ve inişler var.

resim_2020-12-10_095913.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Deniyorum.

Fan ayarı otomatikte olmasına rağmen en ufak bir işlemde bile en yüksek modda çalıştığı için sıcaklık normal.

Dostum yanıtın için teşekkürler. Uygulamayı sildim 1 el attım ve drop yemedim fakat hiçbir işlem yapmıyorken işlemci böyle olması normal mi baksana çok acil çıkış ve inişler var.Eki Görüntüle 773061

Laptopu yeniden başlattın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı