Monster Abra A5 v16.6.3 boşta 39 derece

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Arkada sadece Epic Games ve Control Center 3.0 açıkken 39 derecelerde dolaşıyor. Bu olayı bilgisayarı formatladıktan sonra yaşadım. Son güncellemelerde sanırım Windows kendini çok geliştirdi. Sizde sıcaklıklar ne alemde?

Arkada sadece Epic Games ve Control Center 3.0 açıkken 39 derecelerde dolaşıyor. Bu olayı bilgisayarı formatladıktan sonra yaşadım. Son güncellemelerde sanırım Windows kendini çok geliştirdi. Sizde sıcaklıklar ne alemde?
21H1 sürümünü kullanıyorum RTX 2060'lı sistemim boşta 40-44 derece arası. Fanlar çalışmıyor.

Masaüstü kullanıyorum kasa içi temiz boşta 40 derece. Bence iyi değerler.

Bende boşta 45-50 derecelerde, 20H2 versiyonunda. Abra V5 16.6.3. son sürüme güncellesem mi bilemedim.

Hocam ne bekliyorsunuz:D. Bence hemen güncelleyin. Hayatımda bu kadar güzel Windows sürümü görmedim ben. 21H2 Insider'dan iyi haberler geliyor(muş) üstüne.
Bende boşta 45-50 derecelerde, 20H2 versiyonunda. Abra V5 16.6.3. son sürüme güncellesem mi bilemedim.

Hocam bir de rasim_kyrk Instagram'dan yazar mısınız bana.

Hocam ne bekliyorsunuz:D. Bence hemen güncelleyin. Hayatımda bu kadar güzel Windows sürümü görmedim ben. 21H2 Insider'dan iyi haberler geliyor(muş) üstüne.

Hocam bir de rasim_kyrk Instagram'dan yazar mısınız bana.
Korkuyorumda, FPS düşmeleri felan olur diye. Olmadi güncelleyecem :)

Yeni konular

Geri
Yukarı