Monster Abra A5 v16.6.5 15.6" alınır mı?

FurkanLewu

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an 7.sınıfım seneye LGS'den sonra Monster Abra A5 v16.6.5 15.6" almayı düşünüyorum. Bilgisayar mühendisliği okuyacağım ve video falan çekmeyi düşünüyorum, sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an 7.sınıfım seneye LGS'den sonra Monster Abra A5 v16.6.5 15.6" almayı düşünüyorum. Bilgisayar mühendisliği okuyacağım ve video falan çekmeyi düşünüyorum, sizce alınır mı?
Almayın ayrıca ben 8. sınıfım LGS'den önce hesap yapmayın yeni çıkacak ekran kartları ve işlemciler olacak ayrıca o PC sizi üniversiteye kadar idare etmeyebilir.

Alınmaz. Monster Abra serisi ve Excalibur serisinden kesinlikle uzak dur. Öneri yapacaktım fakat laptop alacağın zamana piyasa değişir şimdilik derslerine odaklan alacağın zaman düşünürsün.

Alınır bu fiyata bir daha bulamazsın. Ne kadar takip ettiğim teknik analist varsa hepsi dolar 9.5 olma yolunda diyor. Eğer şimdi almazsan 7 bin 600 TL'lik bilgisayarı 9 bin TL'ye alırsın ileride.

LGS'den sonra çok daha iyi bilgisayarlar çıkar, onu düşünmek için daha çok erken.

Geri
Yukarı