Monster Abra A5 v16.7 klavye FN tuşları kendi kendine basıyor

unknown47

Hectopat
RAM
8GB 3200Mhz
SSD veya HDD modeli
CRUCIAL M.2 500GB SSD
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
MONSTER ABRA A5 V16.7
İşlemci
i5-11400H
CS:GO oynarken birden FN tuşlarına basmaya başladı kendi kendine klavye ışığı azalıp artıyordu güç modu değiştiriyordu parlaklık düşüp artıyordu. Control Center falan açıyordu 8-10 saniye sürdü sonra CS:GO'yu kapatınca mı durdu yoksa kendiliğinden mi anlamadım neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı modeli kullanıyorum. Muhtemelen sürücü hatası veya donanımdan kaynaklı olabilir. Bende yarın fanlardan ve ekran kartından dolayı servise göndereceğim. O laptopun klavyesi çokta sağlam bir klavye değil. Benim gibi ucuz yollu bir klavye alıp bağlayıp oynamanızı öneririm.

Aynı modeli kullanıyorum. Muhtemelen sürücü hatası veya donanımdan kaynaklı olabilir. Bende yarın fanlardan ve ekran kartından dolayı servise göndereceğim. O laptopun klavyesi çok da sağlam bir klavye değil. Benim gibi ucuz yollu bir klavye alıp bağlayıp oynamanızı öneririm.

Zaten klavye almıştım da alışamadım bir türlü ilk defa öyle bir şey oldu hala da kullanıyorum şu an klavyeyi sıkıntı yok tekrar olmaz umarım.

Tekrar oldu ve şunu fark ettim oyuna girince ısınmaya başlayınca oluyor 10 sn sürüyor sonra geri düzeliyor 2 defa ısınırken oldu başlarda sonra düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı