Çözüldü Monster Abra A5 v16.7 oyunlarda ses az gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unknown47

Hectopat
RAM
8GB 3200Mhz
SSD veya HDD modeli
CRUCIAL M.2 500GB SSD
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
MONSTER ABRA A5 V16.7
İşlemci
i5-11400H
Oyun oynarken ses az geliyor aynı ses ayarı ile YouTube'dan video açınca ses yüksek geliyor ve oyunun ara sahneleri büyük ihtimal video ki ara sahneye ne zaman girse ses çok yüksek oluyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Çözüm
Flash bellek de olması lazım.

Evet düzeldi ama şimdi de Sound Blaster cinema 6 çalışmıyor ve artık ses sadece oyunda değil videoda ve sinematikde de az geliyor.

Ekran görüntüsü 2023-06-10 164937.png

Sorunu çözdüm ilk önce verdikleri flash bellekteki sürücüleri kurmuştum olmamıştı sonra Monster'ın sitesinden Realtek(r) Audio ve Sound Blaster 6'yı indirdim hem Sound Blaster çalışıyor hem de ses düzeldi artık oyunda az gelmiyor.
Flash bellek de olması lazım.

Evet düzeldi ama şimdi de Sound Blaster cinema 6 çalışmıyor ve artık ses sadece oyunda değil videoda ve sinematikde de az geliyor.

Ekran görüntüsü 2023-06-10 164937.png

Sorunu çözdüm ilk önce verdikleri flash bellekteki sürücüleri kurmuştum olmamıştı sonra Monster'ın sitesinden Realtek(r) Audio ve Sound Blaster 6'yı indirdim hem Sound Blaster çalışıyor hem de ses düzeldi artık oyunda az gelmiyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı