Monster Abra A5 v17.2.3 mavi ekran hatası

hanman190

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Mavi ekrandan dolayı henüz 1 yılını doldurmamış cihazımı servise gönderdim, cihazın SSD'sini değiştirdiler sorun yok diye bugün elime ulaştı ama Windows'u kurup FurMark testini yaptığımda ekran donum mavi ekran vermekte. Bunu sadece FurMark testinde yapıyor önceden yapmıyordu.

Dump dosya linkim ektedir.

Sebebini ve çözülüm yolunu bana söyleyebilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

Link: https://www.mediafire.com/file/73w6fd2vinomf9o/minidump.rar/file
MiniDump

nvlddmkm.sys kaynaklı sorun gözüküyor. Forumda birçok konusu var. Oradaki çözümleri denediniz mi?
Ayrıca özellikle FurMark kullanırken mi oluyor yoksa yüksek grafikli bir oyunu oynarken de oluyor mu? Forumdaki çözümler işe yaramazsa o zaman tekrar konuya detaylıca değiniriz.

nvlddmkm.sys kaynaklı sorun gözüküyor. Forumda birçok konusu var. Oradaki çözümleri denediniz mi?
Ayrıca özellikle FurMark kullanırken mi oluyor yoksa yüksek grafikli bir oyunu oynarken de oluyor mu? Forumdaki çözümler işe yaramazsa o zaman tekrar konuya detaylıca değiniriz.
hayır henüz demedim varmı önereceğiniz konu linki bir bakayım, sadece furmark testi yaparken oluyor

@

@BenGeriDöndüm

ek olarak bahsettiğin sys dosyası C:\Windows\System32\drivers klasörün içerisinde yok burda olması gerekmiyormu kardeşim, yeni formatladım ve en son driverlerim kurulu

güncel yokmu analiz edip yardımcı olacak birisi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı