Monster Abra A5 V19.3.5 vs A7 V14.3.5

Bütçe
22000-24000

technician51

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Victus'tu, Acer'dı derken bütçe burada durdu kaldı. Arada 22 - 23, en tepe 24 bin bandında bu iki model arasında kaldım. Var mıdır tavsiyeniz?

12700H ve 3050 Ti olması benim için yeterli fakat aralarındaki fark nedir ne değildir.

Merhaba arkadaşlar. Victus'tu, Acer'dı derken bütçe burada durdu kaldı. Arada 22 - 23, en tepe 24 bin bandında bu iki model arasında kaldım. Var mıdır tavsiyeniz?

12700h ve 3050 Ti olması benim için yeterli fakat aralarındaki fark nedir ne değildir.

Yanlış bilmiyorsam Abra A18 üstünü düzeltti ısı vs. gibi şeyler yanlışım var ise düzeltin.

bu gece son kararı verip siparişi geçmeden uyumıcam :) hadi bakalım ben 19.3.5 in üstünde duruyorum tek handikapı 17.3 olması ama bu clevo kasa ile tongfang kasa muhabbetini çözemedim

Aralarındaki fark kasa farkı ve ekran buyuklugu gibi, ikisi de tonfang ama farklı versıyonları olabılır. İşlemci gücü lazım değilse bu bütçeye 3050 Ti almak gereksiz.

Aralarındaki fark kasa farkı ve ekran buyuklugu gibi, ikisi de tonfang ama farklı versıyonları olabılır. İşlemci gücü lazım değilse bu bütçeye 3050 Ti almak gereksiz.

yazılım geliştirme üzerine de kullanıcam işlemci daha önemli kalıyor bana göre
2 gb vram yerine 8 çekirdek daha fazla ve daha yüksek frekans daha makul geliyor

Ekran kartı önemliyse ki 3060 ile 3050 Ti arasında baya baya fark var. Ve Amazon.com.tr satıcısı.

ama işlemci farkı da çok büyük cache bellek olsun çekirkek olsun performans değerlerinde neredeyse %40 fark var
Oyun önemliyse ekran kartı çok daha önemli hocam. Tabii işlemci farkı var bir şey demiyorum ama 3050 Ti ile 3060 arasında çok fark var.

Haklısın kaldım arada derede işlemciden feragat etsem dert ikiside olsun desem fiyat 30 k ya çıkıyor sanırım işlemciden yana kullanıcam şansımı oda acer ı sevmemeinde etkisiyle :) teşekkür ederim.

Geri
Yukarı