Monster Abra A5 v19.3.6 vs ASUS TUF Gaming F15

• Konuyu başlatan Ddg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

Asus olanın aynı fiyata AMD 6800h + RTX3060 içeren modeli var. O daha iyi olabilir.
Ayrıca bahsettiğiniz Asus modelin klavyesi ingilizce. Türkçe değil.

İşlemci çok önemli değilse osos11'in verdiği linkteki ürün çok daha iyi oyun açısından.

İşlemci çok önemli ise verdiğiniz linklerden daha pahalı olsa da Asus'u alın.

Neden almayın dediniz? Clevo kasa değil. A5 v19.3.6 Intel Core i7-12700H 16 GB RAM 1TB SSD 4 GB RTX3050 Ti FreeDOS 15, 6" FHD 144Hz.
Bu özellikler iyi değil mi?
Clevo kasa olup olmaması önemli değil. Taktıkları SSD bile kötü. Default seçeneği seçtim, haber etmeden Goodram diye bir SSD takmışlar. 6 ayda bozuldu. Servislik oldu. Tongfang olsa bile ölü piksel çıkabiliyor. Bilgisayarların sorunu bitmiyor. Ha ben gibi uğraşırım diyorsanız alın. Ben insani görevimi yaptım.

Clevo kasa olup olmaması önemli değil. Taktıkları SSD bile kötü. Default seçeneği seçtim, haber etmeden goodram diye bir SSD takmışlar. 6 ayda bozuldu. Servislik oldu. Tongfang olsa bile ölü piksel çıkabiliyor. Bilgisayarların sorunu bitmiyor. Ha ben gibi uğraşırım diyorsanız alın. Ben insani görevimi yaptım.

O zaman 20 bin geçmeyecek şekilde en iyisini hangisini önerirsin?

O zaman 20 bin geçmeyecek şekilde en iyisini hangisini önerirsin?
Ben aldığımda 20 bine iyi laptoplar vardı fakat fiyatları yavaş yavaş arttıktan sonra ne oldular bilmiyorum. HP Omen 17 alacaktım iki katına çıkmış şerefsiz. Ama şu an indirimlerden bir şeyler bulunabilir diye düşünüyorum. Herhalde alacak olsam uygun bir Lenovo bulup alırdım. Böyle bir düşünceniz varsa konu açın uygun olan bir şeyleri öneren olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı