Monster Abra A5 V5.2 Kasma Sorunu

Cihatinan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba! Bir yakinimin Monster Abra A5 V5.2 Gaming Notebook'u var. Yakin zamanda benim de kullanma sansim oldu; ancak soyle bir sorun var: bilgisayari prizden cikardigim zaman oyunlarda neredeyse -abartmadan- %60'lara varan bir performans kaybı oluyor. Bilgisayari prize geri taktigimda ise duzeliyor. Bunu ilk olarak GTA V'te test ettim. MSI Afterburner yazılimindan takip etmeye calistigim kadariyla;
Prize takili iken ( Ultra-1080p): 50-60 FPS
Prizden cikardigimda( Ultra-1080p): 10-20 FPS
Bunun bir cozumu var mi?
Not: Gozlemleyebildigim kadariyla tum suruculer guncel.

Bu bir sorun değil. Laptoplar prizden çıktıklarında güç tasarrufu moduna geçerler.
Güç Seçenekleri üzerinden prizdeyken Dengeli veya Yüksek Performans moduna alın.

Merhaba! Bir yakinimin Monster Abra A5 V5.2 Gaming Notebook'u var. Yakin zamanda benim de kullanma sansim oldu; ancak soyle bir sorun var: bilgisayari prizden cikardigim zaman oyunlarda neredeyse -abartmadan- %60'lara varan bir performans kaybı oluyor. Bilgisayari prize geri taktigimda ise duzeliyor. Bunu ilk olarak GTA V'te test ettim. MSI Afterburner yazılimindan takip etmeye calistigim kadariyla;
Prize takili iken ( Ultra-1080p): 50-60 FPS
Prizden cikardigimda( Ultra-1080p): 10-20 FPS
Bunun bir cozumu var mi?
Not: Gozlemleyebildigim kadariyla tum suruculer guncel.
Bu dediğini yapmayan laptop yoktur, hepsinde aynı olay yaşanır. Yani bilgisayarında bir problem yok.

Prizden çıkardığın zaman güç tasarrufu moduna girer.

Kapatmak için Youtube'da videolar var onları izleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı