Monster Abra A5 v7.2 2666 MHz RAM Desteği

Rizard

Kilopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v7.2 almayı düşünüyorum. RAM değerini ise 2666 MHz yapmayı düşünüyordum. Ama biraz araştırınca MHz değerlerini desteklememe ihtimali olduğunu gördüm yani 2666 MHz alıp 2133 MHz kullanabilirmişim. Sizce bu model Abra A5 V7.2 15.6" Oyun Bilgisayarı 2666 MHz RAM destekler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock ile kullanabilirsiniz diye düşünüyorum ama sonuç olarak bi dizüstü bilgisayar. Mavi ekran sorunu alabilirsiniz. En garantisi 2133 alıp kullanmanız. Aradaki farkı pek hissetmezsiniz.

Overclock ile kullanabilirsiniz diye düşünüyorum ama sonuç olarak bi dizüstü bilgisayar. Mavi ekran sorunu alabilirsiniz. En garantisi 2133 alıp kullanmanız. Aradaki farkı pek hissetmezsiniz.

Arkadaş aşırtmadan bahsetmiyor diye düşünüyorum. Notebook satın alınmadan önce özelleştirilebiliyor 2133 mHz yerine 2666 mHz slot ram takılabiliyor belli bir fiyat ödeyerek. Asıl soruya gelirsek "Evet, destekler. Özelleştir üzerinden seçip siparişinizi verebilirsiniz. Öğrenci İndiriminden Yararlanmayı unutmayın. "

Bu arada bir Monster kullanıcısı olarak alternatifleri düşünmeniz taraftarıyım. Bu kasa tipine çok yakın olan Tulpar T7 V3.2.1 kullanıcısıyım berbat bir ergonomiye sahip olduğu için kendisini dahili klavyesiyle kullanmak bilekte kan oturmuş şekilde çirkin çizgiler oluşturabiliyor. Özet olarak almadan önce deneyin, ergonomi önemli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı