Monster Abra A7 en fazla kaç derece olmalıdır?

Bu şekilde işlemcinizi underclock etmiş oluyorsunuz hemen hemen, yani performansından kısıyorsunuz. Haliyle derece düşer verimsiz çalıştığı için. Ama potansiyelinin altında çalıştıracaksanız niye o ürünü alasınız/kullanasınız diye sorasım geliyor bu durumda.
Açıkçası 1650Ti GTA 5 oynamak için güçlü bir sistem. Biraz performanstan kısmak pek sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Yeri gelir o ekran kartının tam karşıladığı güçte bir oyun çıkar, o zaman tam güçle oynar. Ben öyle yapacağım en azından. 😁

Açıkçası 1650 Ti GTA 5 oynamak için güçlü bir sistem. Biraz performanstan kısmak pek sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Yeri gelir o ekran kartının tam karşıladığı güçte bir oyun çıkar, o zaman tam güçle oynar. Ben öyle yapacağım en azından. 😁

Cyberpunk için bekliyorum aklımda o zaten :D.

Bu şekilde işlemcinizi underclock etmiş oluyorsunuz hemen hemen, yani performansından kısıyorsunuz. Haliyle derece düşer verimsiz çalıştığı için. Ama potansiyelinin altında çalıştıracaksanız niye o ürünü alasınız/kullanasınız diye sorasım geliyor bu durumda.
%5 indirince 5 fps den az düyüor ve fazla ısınmadığı için işlemci kendisi hızını düşürmüyor.

%5 indirince 5 fps den az düyüor ve fazla ısınmadığı için işlemci kendisi hızını düşürmüyor.
İşlemcinin 5 fps aşağı düşmesi demek neredeyse 3-4 model alt bir işlemciye denk düşmesi demek. Bu da sorumu tekrarlamama sebep oluyor. Madem öyle neden o işlemciyi kullanasınız?

Yeni nesil işlemci ve ekran kartları yüksek ısıya dayanabiliyorlar ve son dönemde bir çok kişi bu ısılara değindi, 100 dereceyi geçmiyor ise pek kafanıza takmayın. Keyfinize bakın...

Geri
Yukarı