Monster Abra A7 V12.2 nasıldır?

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Merhaba, bu cihazı kullanan arkadaşlar cihazın artıları eksileri hakkında bilgi verebilir mi? Ayrıca panelin 15MS gecikme süresini hissediyor musunuz? Teşekkürler şimdiden arkadaşlar.

Servisinin ne kadar övüldüğüne bakarak kullanıcıların ne kadar servise işinin düştüğünü anlayabiliriz. Bence başka markalara yönelin.

Merhaba, bu cihazı kullanan arkadaşlar cihazın artıları eksileri hakkında bilgi verebilir mi? Ayrıca panelin 15MS gecikme süresini hissediyor musunuz? Teşekkürler şimdiden arkadaşlar.
Cihazı geçen yıl satın aldım. 8gb ram ve 250gb SSD ile kullanıyorum.Gtx1650ti bana yetiyor tabiki alacak kişi neye göre alması gerektiğini çok iyi bilmeli.Ben bir anda döviz kurlarinda artış ile ham haliyle satın aldım.Dedim donanım yükseltme işlerini daha sonra da hallederim. 1.5 sene oldu kullanali cihazı 3 defa garantiye yalnızca bakım için kendim götürdüm.Cihazda fiziksel olarak hiçbir darbe yok ve gerçekten işlerini temiz yapıyorlar.En azından Ankara'da teknik servis işini iyi yapıyor.Garanti hala devam ediyor bu süre içinde elbette performans düşüşü oluyor ancak cyberpunk 2077 de cihaz aşırı tozlanmış haliyle oynamaya devam etmiştim bide hava koşulları nedeniyle çok fazla ısınmişti. Drop veya ani fps düşüşü olmuyor ancak birçok oyunda tatmin eden grafikler ile oyun oynanabilir.Tabi henüz 250 gb SSD ile idare ediyorum ancak
Gta v
Watch dogs 2
Rdr 2 (korsan)
Nfs payback (korsan)
Tomb rider
Cyberpunk 2077 (korsan)

Bu oyunları deneyimledim gayet cihazımdan memnunum.Elbette grafik ayarını kontrollü bir şekilde değiştirmek te fayda var sonrasında cihaz çöp demek doğru olmaz.

Geri
Yukarı