Monster Abra serilerindeki statik elektrik tamamıyla üretim hatası mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Bütün Clevo kasa Abra modelleri kullanan modeller statik elektrik kronik sorunlumu diğer adıyla tetikleme yani BIOS /bios ec güncellensede en sonunda iade alacaz dostlar. Abra A7 12.4 yok teyzemin oglu yaşamıyor.
Bildiğiniz açılmıyor şarja takıyoruz kapanıyor falan.
@499337 @Silinen üye @Mehmet.0

Son düzenleme:
Türkçenize hayran kaldım ve bu konuyu mod'un açmasına ayrı hayran kaldım.
Evet kronik gibi duruyor, pek çok kişide olmuş. İlk etapta teknik servise gönderin ve sorun devam ederse iade yapın.

Bütün Clevo kasa Abra modelleri kullanan modeller statik elektrik kronik sorunlumu diğer adıyla tetikleme yani BIOS /bios ec güncellensede en sonunda iade alacaz dostlar. Abra A7 12.4 yok teyzemin oglu yaşamıyor.
Bildiğiniz açılmıyor şarja takıyoruz kapanıyor falan.
@499337 @Silinen üye @Mehmet.0
Tek anladığım teyzenizin oğlu ölmüş. Başınız sağ olsun.

5 kere okudum ama konuyu anlamadım, tam olarak sorun ne?

Hocam bu sözlük yuzunden nokta buyuk harf yuzunden oldu. Abra'larda bu tetikleme statik elektrik muhabbeti gercek mi acaba 2 kez cihaz degisti zaten BIOS onarima gitmedik onarima gidicezde bu sorun kalici yani. En sonunda iade geri alacağım.

Teyzemin oglu Abra A7 12.4 kullaniyor onlar hiç yasamadilar çünkü anlam veremiyorum ondan.

Abra'larda Clevo kasa kullandigi icin statik elektrik tetikleme sorunu yasaniyor.

Hocam bu sözlük yuzunden nokta buyuk harf yuzunden oldu. Abra'larda bu tetikleme statik elektrik muhabbeti gercek mi acaba 2 kez cihaz degisti zaten BIOS onarima gitmedik onarima gidicezde bu sorun kalici yani. En sonunda iade geri alacağım.

Teyzemin oglu Abra A7 12.4 kullaniyor onlar hiç yasamadilar çünkü anlam veremiyorum ondan.

Abra'larda Clevo kasa kullandigi icin statik elektrik tetikleme sorunu yasaniyor.
Söylemek istedikleriniz anlaşılmıyor.

Türkçe konusunda bir şey söyleyemem. Anlık sinirle yazmış olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçenize hayran kaldım ve bu konuyu Mod'un açmasına ayrı hayran kaldım.
Evet kronik gibi duruyor, pek çok kişide olmuş. İlk etapta teknik servise gönderin ve sorun devam ederse iade yapın.

Hocalarım @tomhardy2022 hocamızın bilgisayarında statik elektrikten kaynaklı bilgisayar açılmıyor.(tetiklenme sorunu dediği buradan kaynaklanıyor) bende şu an sadece batarya normale göre hızlı gidiyor. Onun dışında bir sorunum yok. Eğer bataryanın şarj süresi daha da kısalıp hızlı biterse garantiye veririm. @tomhardy2022 hocam iade alabiliyorsanız alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocalarım @tomhardy2022 hocamızın bilgisayarında statik elektrikten kaynaklı bilgisayar açılmıyor.(tetiklenme sorunu dediği buradan kaynaklanıyor) bende şu an sadece batarya normale göre hızlı gidiyor. Onun dışında bir sorunum yok. Eğer bataryanın şarj süresi daha da kısalıp hızlı biterse garantiye veririm. @tomhardy2022 hocam iade alabiliyorsanız alın.

Hocam neredesin sen ya evet iste aynen o sorum monstetlarda tetileme sorunu.

Hocam merhaba nasılsın kusura bakma Monster Abra serilerindeki on off tusuna basılı oldugunda tetikleme sorunu var ya atana rahmet onu diyorum hepsi kronik şu an yok merak ettgiim icin araştırmalar yapıyorum seninki ec BIOS sürümü 9 yüklenince bataryan hızlı tükeniyor AIDA 64 bir kontrol yaptın mı klavye ışıklarını kapattınmı peki. Diğer güc ayarları.

2 kez değişim yapıldı bir onarım deneyelim bakalım BIOS /bios ec en son iade kaldı.

Hocam neredesin sen ya evet iste aynen o sorum monstetlarda tetileme sorunu.

Hocam merhaba nasılsın kusura bakma Monster Abra serilerindeki on off tusuna basılı oldugunda tetikleme sorunu var ya atana rahmet onu diyorum hepsi kronik şu an yok merak ettgiim icin araştırmalar yapıyorum seninki ec BIOS sürümü 9 yüklenince bataryan hızlı tükeniyor AIDA 64 bir kontrol yaptın mı klavye ışıklarını kapattınmı peki. Diğer güc ayarları. Bir de klavye ayarlarimdaki isiklar belli bir sure sonra otomatik kendi kapatiyor ayarlarini ellemedim.

2 kez değişim yapıldı bir onarım deneyelim bakalım BIOS /bios ec en son iade kaldı.

İyiyim hocam siz nasılsınız.
Hocam ben performans modunda ve Windows güç modunda kullandigim kaynakli ve sarji %100 yapip acip sonra kullanmaya basliyorum ancak sarjdan cekince bir anda 92ye iniyor ec sürümüyle alakali degil bataryanin alakasiz güç yemesinden veya hucresinin öldüğünden düşünüyorum. Benim bildigim BIOS surumu artinca performans ve guc tuketimi stabil olur. @499337 öyle değil mi hocam?

Hocam ben performans modunda ve Windows güç modunda kullandigim kaynakli ve sarji %100 yapip acip sonra kullanmaya basliyorum ancak sarjdan cekince bir anda 92ye iniyor ec sürümüyle alakali degil bataryanin alakasiz güç yemesinden veya hucresinin öldüğünden düşünüyorum. Benim bildigim BIOS surumu artinca performans ve guc tuketimi stabil olur. @499337 öyle değil mi hocam?

Eyvallah hocam ben iyiyim bende genelde eğlence oyun vs performans fanlar yüksek güc yüksek performans modunda oynuyorum onun nedeni söyleyeyim laptop fazla güc tüketmekten yorulmaması icin BIOS'taki batterysaver modunu acık tutun eğer hatta müşteri hizmetlerini ararsanız yardımcı olurlar. Onun bir sorun oldugunu düsünmüyorum AIDA 64 batarya yıpranmaya bakın eğer cok takıyorsanız belli bir süreden sonra şarjdan cekin bekleyin 5 dk sonra normal doluma dönecektir BIOS ec sürümü 8 tetikleme problemini düsünüyorum 2 cihaz değiştir sorunum allahkerim. Kısacası batarya kendini koruma altına alıyor diyelim coil whine sorunudan ne haber kaç aylıkken başladı hocam. Yani günlük kullanımda eğlence fanlar otomatik oyun modu hepsi performans ve sogurucu fan acık bendeki BIOS ec sürümü 8 sendeki 9 bu fark yapar mı bilmiyorum sorun olsun tekrar BIOS BIOS ec güncellemesi icin teknik servise yollacayağım bende günlük kullanım eğlence otomatik fan modu oyun icin performans fanlar yüksek sogutucu acık NVIDIA ekran kartı ayarları yapılı Windows 10 Home kullanıyorum@499337

Hocam en son sorununuzun haddine değinmek gerekirse bu bir kronik sorun değil takmayın kafanıza tekrar doluyor güc dengeleme bartarya stabilizasoyun icin yaptıgı bir durumdur ha şarj aleti yeteri kadar beslemiyorsa eğer teknik servise yollayın farklı bir adaptor batarya denilenebilir.
@Silinen üye hocam akım korumalı priz ve topraklamalı priz kullanın derim üclü toprak priz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı