Monster Abra v19.25 vs Hp Victus e1006nt

Çok fark olacağını sanmam fakat Victus almanız daha avantajlı olur geleceğe dönük olması açısından. Yavaş yavaş DDR5 RAM'lere geçiyoruz artık.

Tamamdır hocam teşekkürler düşüneyim.

monster alanalr ya pişman ya da durmadan garanti/servis yolundalar.Sana tavsiyem monstera aldanmaman
Bu nasıl?

hoş ve güzel bir bilgisayar alınır.Acer birkaç mağazada görmüştüm gayet iyi duruyordu.Kullanan tanıdıklarım var onlarda memnun.Bütçeniz tamamen bu mu?24-25k da 3060lı sisteme geçebiliyosunuz.3050ti ile 3060 arasında güzel bir fark var.

Hoş ve güzel bir bilgisayar alınır. Acer birkaç mağazada görmüştüm gayet iyi duruyordu. Kullanan tanıdıklarım var onlarda memnun. Bütçeniz tamamen bu mu? 24-25k da 3060'lı sisteme geçebiliyosunuz. 3050 Ti ile 3060 arasında güzel bir fark var.

Maalesef hocam çok kampanya bekledim 3060 alabilmek için ama gelmedi mecbur 3050 Ti alacağım. Bir de bu Acer'lerin kasa kalitesi falan nasıl bilginiz var mı çok ısınır mı fanları çok ses çıkarır mı?

Maalesef hocam çok kampanya bekledim 3060 alabilmek için ama gelmedi mecbur 3050 Ti alacağım. Bir de bu Acer'lerin kasa kalitesi falan nasıl bilginiz var mı çok ısınır mı fanları çok ses çıkarır mı?
Acerler iyi laptoplar benim sana önerim acer hp excalibur ve lenovo bunlara bakabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı