Monster Abra'larda bip sesi olayı nedir?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Monster'larda bip sesi genelde 6-7 ay fark etmeksizin olusuyor neden acaba? Genelde bazı modellerde olmadıgını duydum Abra A7 12.4 gibi teyzemgil kullanıyor ama yine de en cok merak ettigim soru buydu açıkçası. Neden kalitesiz anakart bunlar 2 sene 6 ay bozulsun diye ayarlıyorlar mı acaba?

Merhaba arkadaşlar, Monster'larda bip sesi genelde 6-7 ay fark etmeksizin olusuyor neden acaba? Genelde bazı modellerde olmadıgını duydum Abra A7 12.4 gibi teyzemgil kullanıyor ama yine de en cok merak ettigim soru buydu açıkçası. Neden kalitesiz anakart bunlar 2 sene 6 ay bozulsun diye ayarlıyorlar mı acaba?

Bip sesi ne zaman geliyor?

Bip sesi ne zaman geliyor?

Hocam gelmedi 6-7 aydan sonra yaşar mıyız Monster'ların krnoik statik bipleme muhabetti ondan iade etmeyi düsünyrm artık.
Bip sesi bilgisayar açılırken her zaman gelir tabii hoparlör vs. varsa post işlemi yapılıyordur donanımı test eder ona göre bip sesi çıkarır tek bip sesi çıkıyor ise sorun yoktur ve bilgisayar açılır bip sesi tam olarak ne zaman geliyor? Bilgisayarı açtığınız zaman mı?

2 aydır 16.7 Abra A5 kullanıyorum 6-7 ayda gelir diye temkin var iade edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı