Monster Aryond kötü mü?

kitty_assassin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Night City
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Mesela birisi Monster Aryond fiyatında bir bütçe belirliyor ve öneri istiyor ama kimse bu monitörü önermiyor. 32" olanı almayı düşünüyorum ama eğer olumsuz tarafları varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Ya daha iyisi atılmıştır, ya da ezbercilik yapıp aynı ürünü spamlayanlar olmuştur. Bahsettiğiniz ürün bu mu?

Mesela birisi Monster Aryond fiyatında bir bütçe belirliyor ve öneri istiyor ama kimse bu monitörü önermiyor. 32" olanı almayı düşünüyorum ama eğer olumsuz tarafları varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Çinden gelen monitörlere marka basıp geçiyorlar. Alacaktım vazgeçtim. Garantisi zaten sıkıntılı. Geçen Cuma ViewSonic VX3258 aldım 6 taksit 2754TL. Gayet memnunum öneririm.

Bence alınmaz.

Ön yargı değil fakat Monster monitörlere o meblağlar ödeneceğine; Viewsonic, Asus, AOC, MSI, Acer, Samsung gibi markalar tercih edilebilir.

Monster'ın ürünlerine sıcak bakmıyorum şahsen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı