Monster Clutch gamepad vs Pusat Pro

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi yakın zamanda Monster Clutch gamepar tanıtıldı. Eski gamepad ile karşılaştırdığımız da tamamen Xbox tasarımı yapılmış ve yön tuşları (yanlış söylemiş olabilirim) yan yana olmadığı için rahatça oynanılabilir gibi gördüm. Sizce yeni çıkan Monster Clutch gamepad almak mı yoksa eski Monster gamepad almak mı daha mantıklı? Aşağıya ikisinin de resmini ve linkini bırakacağım. Eğer eskisi derseniz bugünlerde gidip yenisi gelmeden eskisini alacağım. Amacım oyun oynamak (Forza 4, celeste vs.) Pusat Pro Bluetooth Gamepad | Monster Notebook

Dosya Ekleri

• pusat-gamepad-resimler-1_medium.png
    pusat-gamepad-resimler-1_medium.png
    358 KB · Görüntüleme: 101
  • Clutch_Black_1_large.png
    Clutch_Black_1_large.png
    468,9 KB · Görüntüleme: 99
Ben her zaman Xbox tuş dizilimi olanları daha rahat bulmuşumdur. Xbox tuş dizilimli ucuz ve kaliteli bir gamepad bilmiyorum şahsen. Bir yıl önce vergi dahil 360TL'ye AliExpress'den aldığım gamepad bile vergisiz 600TL şu an. Bu sebepten 900TL muadillerine göre uygun gibi. Üstelik yeşil rengi çok hoş duruyor bence.

Kısaca yeni gamepadin tasarım olarak artısı çok fazla eski gamepade kıyasla. Özellik olarak da artıları vardır illaki. Bir de bildiğim kadarıyla eski gamepadin üretimi durdu sıfır üretilmiyor. Sizi zorlamayacaksa sıfır ve en yeni ürün her zaman daha iyidir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ben her zaman Xbox tuş dizilimi olanları daha rahat bulmuşumdur. Xbox tuş dizilimli ucuz ve kaliteli bir gamepad bilmiyorum şahsen. Bir yıl önce vergi dahil 360TL'ye AliExpress'den aldığım gamepad bile vergisiz 600TL şu an. Bu sebepten 900TL muadillerine göre uygun gibi. Üstelik yeşil rengi çok hoş duruyor bence.

Kısaca yeni gamepadin tasarım olarak artısı çok fazla bence eski gamepade kıyasla. Özellik olarak da artıları vardır illaki. Bir de bildiğim kadarıyla eski gamepadin üretimi durdu sıfır üretilmiyor. Sizi zorlamayacaksa sıfır ve en yeni ürün her zaman daha iyidir bence.

Kıbrıs'ta yasadigim icin şu an burada eski gamepadlerden 8 adet kaldi yenileri ise birkaç aya gelir diye soylediler. Neyse teşekkür ederim sanirim bekleyip yeni modeli alacagim.

Kıbrıs'ta yasadigim icin şu an burada eski gamepadlerden 8 adet kaldi yenileri ise birkaç aya gelir diye soylediler. Neyse teşekkür ederim sanirim bekleyip yeni modeli alacagim.

Eski gamepad kullanıcısıyım yarış oyunları için kesinlikle ilkini önermem ölü bölgesi çok. İkinciyle ilgili olarak da L2 r2 tuşları geliştirilmiş deniyor özel bir sistem kullanılmış bence 2.si daha mantıklı yani yeni çıkan.

Yeni konular

Geri
Yukarı