Monster GPU 78, CPU 85 derece oluyor

Evet model Abra A7 8 ay oldu alalı sınavdan dolayı gönderemedim bakıma en kısa sürede göndereceğim. Şu an ant da sıcak ama bu kadar küçük bir işlemde bana da normal gelmedi bu sıcaklık zaten bakımdan sonra satıp para ekleyip Apple M1 Mac book Air almayı düşünüyorum. Kullanan var mı Air'ya da bilgisi olan?

Hocam kullanmadım ama işlemcisi cidden devrim işlemcisi bayağı iyi hem güç tüketimi bakımından hem sıcaklık.

evet model abra a7 8 ay oldu alalı sınavdan dolayı gönderemedim bakıma en kısa sürede göndereceğim . şuan ant da sıcak ama bukadar küçük bir işlemde bana da normal gelmedi bu sıcaklık zaten bakımdan sonra satıp para ekleyip apple m1 mac book air almayı düşünüyorum . Kullanan var mı air ya da bilgisi olan ?
Oyun oynuyorsanız ve Windows'tan başka bir işletim sistemi kullanamayacaksanız almanızı önermiyorum.

evet model abra a7 8 ay oldu alalı sınavdan dolayı gönderemedim bakıma en kısa sürede göndereceğim . şuan ant da sıcak ama bukadar küçük bir işlemde bana da normal gelmedi bu sıcaklık zaten bakımdan sonra satıp para ekleyip apple m1 mac book air almayı düşünüyorum . Kullanan var mı air ya da bilgisi olan ?
x86(mobil) işlemcili laptop önermem gta falan açmıyor zaten bazı oyunları açıyor onlarda 35 fps

Hava alan ızgaraların önü kapanmış olabilir.
evet olabilir pc masamın arkası kapalı arkada da 2 tane hava ızgarası var
Oyun oynuyorsanız ve Windows'tan başka bir işletim sistemi kullanamayacaksanız almanızı önermiyorum.
pek oyun hastası değilim bu monster ilgimi çektiği için almıştım . apple ı telefon olarak kullanmışlığım var ama pc olarak çok mu zorlanırım diyorsunuz alırsam :)
Hocam kullanmadım ama işlemcisi cidden devrim işlemcisi bayağı iyi hem güç tüketimi bakımından hem sıcaklık.
evet yazılım ile ilgili bir bölüm okuyacak gibiyim incelediğime göre 16 saate yakın pil ömrü varmış .
Alınalı ne kadar oldu ve tam

modeli ne
abra a7 2.1.5
genellikle bu şekilde duruyor dostlar pc acaba burada hava dolaşımı olmadığı için mi ısınıyor arkadaki 2 tane ızgara cunku orada sıkışıyor gibi .
bdb30a1c-6a42-4fa5-89da-fdf5c6398cd2.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı