Monster Huma Huma H5 V3.2 alınır mı?

Bütçe
12000
Genelleme yapmak oldukça yanlış, Abra serisinden belirli modeller ve Tulpar serisinin geneli soğutma anlamında oldukça başarılı. Dış tasarımı kişisel görüşünüz, malzeme kalitesi anlamında da kötü sayılmazlar.

Genelleme yapmak oldukça yanlış, Abra serisinden belirli modeller ve Tulpar serisinin geneli soğutma anlamında oldukça başarılı.

Peki sen neden genelleme yapıyorsun

Haklısın galiba biraz araştırınca anladım. Freedos 12k laptop önerebilir misiniz?
Bu ürünü gözün kapalı alabilirsin emin ol tam 12k.

Peki sen neden genelleme yapıyorsun
Sizin yaptığınız genelleme Monster'ın tüm modelleri kötüdür anlamına geliyor. Benim dediğim "Tulpar'ın geneli soğutma anlamında başarılı" ifadesi ise Tulpar serisinin çoğunluğunun soğutması iyidir anlamına geliyor.

Kodlama vs. işleri karanlıkta da yapabileceğinizi varsayarak herşeyi düşünüyorum ama bazı arkadaşlar daha klavyesinde aydınlatma olmayan laptopları gönderiyor.

Tamam.

Kodlama vs. işleri karanlıkta da yapabileceğinizi varsayarak herşeyi düşünüyorum ama bazı arkadaşlar daha klavyesinde aydınlatma olmayan laptopları gönderiyor.

Tamam.
Zahmet edip yazmamak lazım aslında, bana basit Türkçe açıklaması yaptırıyorsunuz

2 gün sonra 15k olur yine fiyatı ben hemen alamayacağım maalesef ondan bilemiyorum. Ama sonuçta msi adı bile yeter
O kadar artacağını düşünmüyorum.. O kadar artarsa zaten e yok artık yaşamayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…