Monster Huma laptop alınır mı?

Bütçe
20-27k
Hiç doğru bilgiler vermiyorsunuz insanlara,lütfen bu konuları en iyi şekilde araştırıp buraya yazmanızı tavsiye ederim😡

Mobil işlemci olmasından performans kaybına yol açabilir hocam. İş bilgisayarı olarak geçiyormuş bu seri. Bu yüzden ekran kartı bulundurmuyor içinde intelin kendi dahili grafik birimi bulunuyormuş. Araştırıp görmek lazım performanslarını.

Fanboyluk yapan insanlar, laptopun içine dünyanın en iyi ekran kartını ve en iyi işlemcini taksak yine MacBook daha iyi performans verir, GTA 5'te 30-40 FPS verir diyecekler, ben buna alıştım.

Fanboyluk yapmıyorum, burada Windows bir sistemden yazıyorum size.
Arkadaş oyun oynamadığını belirtmiş ve yazılım mühendisliği okuyacağını söylüyor. Ve siz oyun performansı (size göre) iyi olan bir laptop öneriyorsunuz.
Dünyada milyonlarca kişi fanboy olduğu için tercih ediyor bu makineleri zaten(!).

Mobil işlemci olmasından performans kaybına yol açabilir hocam. İş bilgisayarı olarak geçiyormuş bu seri. Bu yüzden ekran kartı bulundurmuyor içinde intelin kendi dahili grafik birimi bulunuyormuş. Araştırıp görmek lazım performanslarını.
Hocam bende biliyorum içinde Apu bir işlemci olduğunu,ben bu işin okulunu okudum,bu tür şeyler hakkında bilgim var.

Hocam ben de biliyorum içinde APU bir işlemci olduğunu, ben bu işin okulunu okudum, bu tür şeyler hakkında bilgim var.

Hocam şu videoyu izleyip öyle yorum yapın lütfen. 50-60 FPS alsa bile akıcı olmayacağı için bir anlamı kalmıyor ekstra 10-20 FPS'in.

Hocam ben de biliyorum içinde APU bir işlemci olduğunu, ben bu işin okulunu okudum, bu tür şeyler hakkında bilgim var.

Amacına uygun olan bir seçim yapmış arkadaş. Çok yüksek fiyatlar vermek yerine uygun fiyatlı b ir iş bilgisayarı almayı tercih etmiş. Herkesin kendi tercihi biz karışamayız sadece yorumlayabiliriz. Sizlerin de dediği gibi belirli oyunları performans alarak oynayabilir. Ama işlemciden de ahım şahım bir performans beklememek lazım tabii ki :)

Meslek lisesi teknik servislik mi okudunuz? Yoksa üniversite mezunu musunuz?
Hocam ben 45 yaşındayım,ben bunları hem kendim deneyimledim hemde üniversitesine gittim.

Amacına uygun olan bir seçim yapmış arkadaş. Çok yüksek fiyatlar vermek yerine uygun fiyatlı b ir iş bilgisayarı almayı tercih etmiş. Herkesin kendi tercihi biz karışamayız sadece yorumlayabiliriz. Sizlerin de dediği gibi belirli oyunları performans alarak oynayabilir. Ama işlemciden de ahım şahım bir performans beklememek lazım tabii ki :)
Zaten APU işlemcilerin harici bir ekran kartına göre daha az performans vereceğini.

Yeni konular

Geri
Yukarı