Monster Huma nasıl?

powerpuf

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bütçem 20 bin, 2 kg altı 16 GB RAM ve 512 GB SSD veya üzeri özellikli bilgisayar arıyorum. İş için mühendislik programını (AutoCAD, Origin. Vb) kaldırabilen bir bilgisayar arayışındayım. Oyun hiç oynamam. Maalesef MacBook programları kullanmada sıkıntı çıkaracaktır, bu sebeple MacBook düşünmüyorum.

Monster Huma hafifliği ile çok cezbetti ancak genelde Huma serisi için yorum çok bulamıyorum diğer seriler içinde yorumlar genellikle olumsuz.
Huma kullanan var mı? Bu para bu bilgisayara verilir mi? Bu bilgisayar olmazsa tavsiye edebileceğiniz var mı?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Asus Vivobook' u çok beğendim ancak OLED olması beni korkttu. Kimisi ekran yanması olabileceğini yazmakta.

Huma serisine para verilmez, malzeme kalitesi oldukça düşük, yazılımsal optimizasyonu olmayan bir seri.

Zephyrus G14 gibi alternatiflere yönelebilirsiniz.

Asus'ta OLED'le ilgili endişeniz olmasın. Gerekli önlemleri yazılımsal olarak alıyor cihazlar, burn-in şikayeti çok az.

Huma serisine para verilmez, malzeme kalitesi oldukça düşük, yazılımsal optimizasyonu olmayan bir seri.

Zephyrus G14 gibi alternatiflere yönelebilirsiniz.

Asus'ta OLED'le ilgili endişeniz olmasın. Gerekli önlemleri yazılımsal olarak alıyor cihazlar, burn-in şikayeti çok az.
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı