Çözüldü Monster Hunter Rise indirirken 0x87e0000f hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Oyunu indiremiyorum, kimi zaman %90 da bazen de daha başlamadan bu hatayı veriyor. Xbox uygulamasını sildim yükledim çözüm olmadı.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-31_151838754.png
    resim_2023-05-31_151838754.png
    246,1 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows Update hizmeti açık mı?

Açık, son güncellemeyi de yaptım.

Oyunu indiremiyorum, kimi zaman %90 da bazen de daha başlamadan bu hatayı veriyor. Xbox uygulamasını sildim yükledim çözüm olmadı.

Çözüm.
Microsoft ile iletişime geçtim ve Capcom'a bilet atım, onlar da yardımcı olamadılar çözemedim.
LoL hesabıma bağlatıyı kesince ve LoL'e girmeyince sorun çözüldü, aynı sorunu yaşayanlar indiriken LoL'e girmeyin. Hatayı vermiyor.

Açık, son güncellemeyi de yaptım.

Çözüm.
Microsoft ile iletişime geçtim ve Capcom'a bilet atım, onlar da yardımcı olamadılar çözemedim.
LoL hesabıma bağlatıyı kesince ve LoL'e girmeyince sorun çözüldü, aynı sorunu yaşayanlar indiriken LoL'e girmeyin. Hatayı vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
(0x87e0000f) Bu sorunu ben de yaşıyordum. Xbox Supportla iletişime geçtim, ve sorunum çözüldü. Benim uyguladığım çözüm yolları şu şekilde... -Denetim masasını açın- Ağ ve İnternet kısmına tıklayın- Ağ ve Paylaşım Merkezine girin- Bağlı olmuş olduğun internete girin- Özelliklere Tıklayın- Son olarakta, İnternet Protokol Sürüm 6 (tcp/İPv6) isimli butonu kapatın-

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    155,3 KB · Görüntüleme: 342
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    126,6 KB · Görüntüleme: 266
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    132 KB · Görüntüleme: 270
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    173,1 KB · Görüntüleme: 330
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    54,6 KB · Görüntüleme: 338
(0x87e0000f) Bu sorunu ben de yaşıyordum. Xbox Supportla iletişime geçtim, ve sorunum çözüldü. Benim uyguladığım çözüm yolları şu şekilde... -Denetim masasını açın- Ağ ve İnternet kısmına tıklayın- Ağ ve Paylaşım Merkezine girin- Bağlı olmuş olduğun internete girin- Özelliklere Tıklayın- Son olarakta, İnternet Protokol Sürüm 6 (tcp/İPv6) isimli butonu kapatın-
teşekkür ederim kanka çözüldü sağol

Geri
Yukarı