Monster laptop düşme ile oluşan göçük garantiye girer mi?

kadir343434

Kilopat
Arkadaslar laptop 25 cm'den yere yan olarak dustu ve flash bellek takili oldugu icin iceriye göcük oldu. USB yeri bozuldu ve flash bellek kismi bildigin 2 cm iceriye gitti. Monster marka. Garantiye girmez degil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise gittiğinde zaten inceleyip, sana direk bunu söyleyeceklerdir emin ol. Ben de gönderdim adamlar bırak göçüğü darbe aldığını bile biliyorlar. Ki bu darbe gözle görülmüyordu. Ama Monster servisine istersen ücretsiz gönderirsin. Onlar zaten ne kadar fiyat olursa söylüyorlar. Ona göre yaptırır ya da yaptrmazsınız.

Annemde Acer markalı laptop vardı, açılır kapanır küçük masa vardı onun makas kısmına ayağı değmiş masa kapanınca yere düşürmüş ve bilgisayar açılmıyordu direk garantiye yolladım hiç anlatmadım yere düşmüş şöyle böyle diye pc açılmıyor dedim yolladım ürünün yenisini verdiler bence sende şansını dene ürünü yolla. USB port u içeri kaçmış de büyük ihitmal lehimi felan kopmuştur yada USB nin olduğu yeri söküp yeni USB takarlar garantiye girmese bile pek bir şey tutmaz. Eğer Anakart'a sabit değilse port bölümü, netten yedek parçasını bulup kendin bile takabilirsin. benim eski laptop da hepsi bozuktu 20 liraya buldum netten aldım taktım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı