Monster laptop ısınıyor ve sesli çalışıyor

MrSelimmm

Hectopat
Merhaba, Monster bilgisayarimda buyuk bir ısınma ve fan sesi sorunu yasiyordum bende teknik destege gonderdim normal fan ve ekran karti fanimi degistirdiler.
İlk gün kullandigimda sorun yoktu ama fanı yuksek moda alinca bir takirti sesi cikmaya basladi ve bu ses normal calistigindada cikiyordu. Buradaki sorun nedir kendim halledebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Monster bilgisayarimda buyuk bir ısınma ve fan sesi sorunu yasiyordum bende teknik destege gonderdim normal fan ve ekran karti fanimi degistirdiler.
İlk gün kullandigimda sorun yoktu ama fanı yuksek moda alinca bir takirti sesi cikmaya basladi ve bu ses normal calistigindada cikiyordu. Buradaki sorun nedir kendim halledebilir miyim?

Kendin bilgisayarın kasasına müdahale edersen garantiedn çıkacaktır. Acaba temizletseniz sorun çözülür mü? 🤔🤔

Monster'in fanları gerçekten çok sesli ama ısınma konusunda bir şey diyemem fanla alakalı bir sorun var kendiniz müdahale ederseniz garanti dışı olur en iyisi servise göndermek olacaktır.

Servise gönderebileceğim bir zaman dilimim yok sadece yanlış takildiysa bence birşey olmaz zaten içini temizlediler.
Servise sadece fani dogru takmalari için gönderip 10 gün bekleyemem.
Cevaplariniz icin sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı