Monster laptop önerisi

ExomPomoDq

Hectopat
Bu laptoplar arasında kaldım? Sizce hangisi almalıyım?

Varmı tavsiye laptop?

Benim tavsiyelerim:

Ya da karacumayı bekleyin.

Satıcılar hakkında bilgim yok.

Bu laptoplar arasında kaldım? Sizce hangisi almalıyım?
Selamlar; bu üç model arasından seçecek olursam eğer i5-10200H işlemcili GTX1650Ti ekran kartlı Abra A5 V16.6 modelini seçerdim. İşlemcisi 10. Nesil olması güzel bir ayrıntı. Ram ve depolama değişebilir ancak işlemci ve ekran kartı değişmez. Aşağıdaki link üzerinden de cihazların işlemcilerini kıyaslayabilirsiniz.

Dostum yaklaşık 1 aydır abra A7 v12.2.1 modelini kullanıyorum. İ5 10300h ve gtx1650ti var. Forumlarda monster ile çok sorun yaşayanlar gördüm ama Allah'a şükür bende hiçbir sıkıntı olmadı witcher ve csgo oynadım şimdilik. Witcherda ultra ayarlarda Nvidia hair ayarı kapalı iken 55-60 FPS sabit alıyorum. Csgoda düşük ayarlarda 220-280 FPS arasında alıyorum, yüksek ayarları denemedim çünkü rekabetçi oyunlarda düşük ayarlarda oynuyorum hep. En fazla 82-83 dereceyi gördüm soğutması gayet başarılı. Performansından memnunum. Ekranı 17.3 ve 120Hz. Pil performansı çok kötü 2 saat anca gidiyor o da video falan izlersen. Oyun oynarsan 30-40dkde biter ama pek sorun değil benim için zaten oyun oynayan adam şarja takılı oynar. Dediğim modeli alacak olursan tavsiye ederim ben çok memnunum. Normali 256ssd ile 9000 liraydı ben 512 ssdli 9300 civarına almıştım.

Geri
Yukarı