Monster laptop sağ sayı tuşları çalışmıyor

Demon_Hunter

Hectopat
2 yıl önce almış olduğum Monster laptopun sağda ki sayı tuşları ve ses açma kapama ve parlaklık tuşları çalışmıyor. İlk başta yanlış kurulum sandım 2 yıl erteledim ama düzeltemedim nasıl düzelteceğim?

Son düzenleme:
Hocam internete sadece "klavye sağ tuş çalışmama" yazarak bile sorunu çözebilirdiniz.

Çok baktım o videolara ama olmadı. 1I 2 yapın yazıyor bir yerde bende zaten 2'de.
Monster Control Center programı içinde klavye ayarları kısmı olmalı, orada bir kilit seçeneği seçili olabilir belki.

Kontrol edeyim.
Monster Control Center programı içinde klavye ayarları kısmı olmalı, orada bir kilit seçeneği seçili olabilir belki.

Olmadı yarın Monster'ı arayacağım.

Son düzenleme:
Öncesinde Monster Kontrol Center programını kaldırıp, sitesinden hangi modeli kullanıyorsan tekrar indirmeyi bir dene istersen. Cihazı aldığından beri güncellemediysen, aldığın dönemdeki sürüm sorunlu olabilir belki.

Öncesinde Monster Kontrol Center programını kaldırıp, sitesinden hangi modeli kullanıyorsan tekrar indirmeyi bir dene istersen. Cihazı aldığından beri güncellemediysen, aldığın dönemdeki sürüm sorunlu olabilir belki.

Olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı