Monster laptopta mavi ekran hatası

emicinn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bilgisayarı alalı 4 gün oluyor (Monster laptop 11.3.5). Dün bilgisayar güncelleştirme yaptı kapattı kendini 30 dakika kadar sürdü. Daha sonra ben dün tekrar girdim başlatma tuşuna bastım masaüstüne gelir gibi oldu gelmedi, mavi ekran verdi. Ekran hatasının dün görmedim kodunu. Dedim güncelleşmeyle mi alakalı. Neyse bugun tekrar girdim PC'ye güncelleştirme istedi tekrar ama bu sefer arka planda güncelleştirme yapmak istedi PC açıkken yani o kendisi arkada yapacak. Neyse ben kabul etmedim. PC'yi sonra tekrar açtım güncellemeyi kabul etmemiştim. Tekrar mavi ekran geldi masaüstüne gelmeden bu sefer kodda driver ılql not less yazıyordu. Sorun ne olabilir? Şimdi güncelleştirmeleri tamamladım GeForce ve Intel driver güncelleştirmeleri+Windows kendi güncelleşmesini yaptım. Tekrar gelir mi çok korkuyorum. İade etmeli miyim sizce? Sorunu yok PC'nin ısınması falan süper tek sorun bu işte. DMP 2 tane klasor olusturmuş. Bu kodları okuyan biri vardı Technopat'ta. Rıca etsem bir el atabilir mi şu mubarek günde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette yardımcı olabiliriz. Fakat Minidump dosyalarını görmemiz gerekiyor😉

Yeni konular

Geri
Yukarı