Çözüldü Monster laptopun arkasında olan Type-C portu ne işe yarıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
Merhaba, başlıkta belirttigim gibi laptopun arkasında mikro USB var. Aynı telefondaki gibi o ne işe yarıyor bilen var mı?

Laptop markası: Monster.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Laptopun tam model numarasını ve o girişin fotoğrafını buraya atar mısınız? Micro USB değil Type-C portudur büyük ihtimal o. Type-a gibi çalışır genel olarak. Ekstra DisplayPort gibi işlevleri de oluyor bazı modellerde. Telefon şarj etmek için destekli modellerde Power delivery gibi özellikleri de vardır. Bu yazdığım kısım tahmin ettiğim gibi Type-C ise. Fotoğraf ve modelini bekliyorum.
Laptopun tam model numarasını ve o girişin fotoğrafını buraya atar mısınız? Micro USB değil Type-C portudur büyük ihtimal o. Type-a gibi çalışır genel olarak. Ekstra DisplayPort gibi işlevleri de oluyor bazı modellerde. Telefon şarj etmek için destekli modellerde Power delivery gibi özellikleri de vardır. Bu yazdığım kısım tahmin ettiğim gibi Type-C ise. Fotoğraf ve modelini bekliyorum.

Çözüm

Kamera iyi çekmiyor fotografı atabilecegimi sanmıyorum.

1689872786228.png

Yukarıda bulunan giriş gibi mi yoksa aşağıda olan gibi mi?

1689872830544.png

Yeni konular

Geri
Yukarı