Monster nasıldır?

Tulpar kasasından memnunum. Arkadaşım 4 aydır abra kullanıyor bir sıkıntısı görmedi ama abra kasalarına forumda kötü diyorlar kesin bir şey diyemem.

2016 yılında gerçekten fiyat performans olarak aldığım Abra A7 v6.2 cihaz vardı. Çok uzun süre hiç sorun yaşamadım ve çok memnundum fakat 2020 yılı şubat ayında görüntü sorunu olduğu için gönderdim hiçbir işlem yapılmadı LCD data kablosu sokete yerleştirildi diye not tuttular(fakat sorun devam etti)
Kasım'da tekrar gönderdim kablo değişmesi gerekiyor dediler ve 1 ayda parça temin edemedikleri için ücret iadesi gerçekleştirdiler.

Bence artık servis konusunda eski performansları yok. Alacağınız ürün tamamen şansa bağlı, bir sorun yaşatmazsa memnun olacağınız bir marka. Zaten şu an memnun olan kullanıcılar genelde servise ürün göndermemiş veya eskiden göndermiş kişiler olduğunu tahmin ediyorum. Müşteri memnuniyetine önem verdiklerini söylüyorlar ama mağduriyet giderme konusunda çok da başarılı değil. Risk almamak için alternatif bilgisayarlara bakılabilir.

Genel olarak özetlemek gerekirse ürünleri güzel ama servis yetersiz.

Abra uzak durulmalı Monster alınmaz bence ama Abra kesinlikle Tulpar düşünülebilir ama daha iyisi varken neden Monster?

Çünkü bütçe yok. Ben de biliyorum MSI almayı.
Eskiden F/P olan fakat günümüzde diğer markalar ile arasında neredeyse fiyat farkı kalmayan bir markadır. MSI, Lenovo, ASUS öneririm.

Şu an 8000 TL bandında saydığınız 1 marka vardı o da ASUS. Şu an stokta yok gösteriyor.

Geri
Yukarı