Monster Notebook 2000/2500tl

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminin Linux olduğunu biliyorsunuz değil mi?
Aynı zamanda ssd de göremedim. Ssd'li bir modele yönelmenizi öneririm. Bunun dışında MSI yada Asus gibi markaların da laptoplarına bakabilirsiniz. Üzerine biraz daha ekleyip
MSI Apache GE60 2PC-089XTR Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı alabilirsiniz.
Adam 2000/2500 arası diyor, sen biraz daha ekle deyip 3300'luk laptop öneriyorsun.

Peki bu Msi Laptop World Of Tanks Battfield 3 gibi oyunları oynatır mı yüksek ayarda?
Ben alan 4, 5 kişiyle konustum Battelfield 4, farcry 3 gibi oyunlari yuksek ayarda oynadıklarını söylediler. Sadece biraz ısınma sorunu var bilgisayarın, ama oda çok önemli degil.

Benim onerdigim i5, o i7 oyun performansında çok fark yetmiyormuş. Birde benim önerdiğim 8 GB RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar monster a7 v3.1 var suana kadar denedigim oyunlar Battlefield 4, Wolfenstein ve fifa 14. Hepsinin senaryo modunu ultra ayarlarda aciyor. Sorun yok. BF4 multide ultrada takiliyor. High oynuyorum. Bu fiyata bu aletler cok iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı