Monster notebook alınır mı?

Alınır, kullanan arkadaşlarım gayet memnun. Ömür boyu ücretsiz servisi olması da ayrı bi güzelliktir. Mağazalarına gidip test edebilirsiniz, en büyük sorunları her dizüstü bilgisayarda olduğu gibi ısınma. Undervolt yaparak bi nebze halledilebilir, ekstra soğutucu da olabilir tabi. Ben de almayı düşünüyorum, tavsiye ederim yani.

O fiyatlara daha iyi PC toplayabilirken notebook almak bana saçma geliyor. Tabi seyahat olayı yoksa.
Okulda, iş yerinde taşınabilirlik çok önemli. Bir üniversite öğrencisinin iyi kötü bir dizüstü bilgisayarı olması gerekiyor. Dizüstü tavsiye isteyen arkadaşlar buna çoktan karar vermiştir. Bu yüzden dizüstü tavsiye konularına bu tarz mesajlar yazmamanızı tavsiye ederim.

Okulda, iş yerinde taşınabilirlik çok önemli. Bir üniversite öğrencisinin iyi kötü bir dizüstü bilgisayarı olması gerekiyor. Dizüstü tavsiye isteyen arkadaşlar buna çoktan karar vermiştir. Bu yüzden dizüstü tavsiye konularına bu tarz mesajlar yazmamanızı tavsiye ederim.
Sonunda benle aynı fikirde biri.
Konuya gelicek olursak ben Monster’ı önermem, kullanmadım ama forumda bir kaç kişinin hem bilgisayar hem de Monster servisi ile ilgili şikayetleri vardı. Galiba malzemesi kaliteli değilmiş. Asus veya MSI gibi kaliteli ve kendi anakartlarını üreten markaları seçebilirsiniz, onlar daha pahalı ama.

Evet alınır her hangi bir korkunuz olmasın.Ancak markayı illa monster almak zorunda değil iseniz MSI,Asus gibi markalar öneririm.
[/QUOTE bende öyle düşünüyorum ama yeni nesil gpu ve cpu var ve uygun diğerlerine göre.
Sonunda benle aynı fikirde biri.
Konuya gelicek olursak ben Monster’ı önermem, kullanmadım ama forumda bir kaç kişinin hem bilgisayar hem de Monster servisi ile ilgili şikayetleri vardı. Galiba malzemesi kaliteli değilmiş. Asus veya MSI gibi kaliteli ve kendi anakartlarını üreten markaları seçebilirsiniz, onlar daha pahalı ama.
Acer Nasıl?

Bazı kişiler laptopun daha iyi olduğunu düşünüyor yada üzerinde 'gaming' yazıyor diye gereksiz paralar ödüyorlar o yüzden yazdım bunu.

Ben 1 senelik monster Abra a5 v13 serisi kullanıcısıyım. 4. Ayda batarya da üretim hatası sebebiyle kayıplar vardı. 6.ayda servise gönderdiğim de batarya değişimi ve güncellemeler temizlik ücretsiz olarak yapıldı. Ve yapılan her işlem için arayıp onay istemişlerdi. 3 gün sonra servisten geri gelmişti. Isınma konusuna gelince hiç sorun yaşamadım. Yeni kasalarda bu sorunlar çözüldü. Ama malzeme kalitesi diğer markalara göre bir miktar düşük(hissiyat olarak düşük yıpranma renk solması vs olarak değil). O da fiyat avantajı olarak bize dönüyor. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı