Monster Notebook bakımı nerede yaptırılır?

Evet kullandım. Maalesef anakartı yaktım. Şu an kullanmıyorum. O kadar ısınması normal. Monster'lar çok ısınıyor zaten.

Çünkü ilk 1.5 yıl falan ben de iş gördüğünü performansının iyileştiğini gördüm bakımlardan sonra ama sonrası için pek aynı şeyi söylemem belki de bana öyle gelmiştir bu kadar memnun varsa yine bir bakayım.

Hocam kendi servisinden başka servise götürmenizi tavsiye etmem. Parça çalma olasılığı, bakım yaptım diyip yapmaması vb. şeyler. Hem garanti dışı kalır.

Hocam kendi servisinden başka servise götürmenizi tavsiye etmem. Parça çalma olasılığı, bakım yaptım deyip yapmaması vb. şeyler. Hem garanti dışı kalır.

Garantisi yok zaten ama yine de çok sağ olun. Kendi servisine götüreceğim.

Bilmiyorum bilgisayarı aldığımda soğutma performansi gayet iyiydi bakımlarını yaptırmam ve birkaç kez fan değişimi olmasına rağmen artık bakımlardan sonra fan performansı ve oyun performansı iyileşmiyor gibi. Böyle düşünme nedenim ise artık oyunlarda çok drop yiyor olmam ve Discord'dan 1 ekran paylaşımına bile 95 üstü dereceleri görmem.
arkadaşım da monster notebook sahibi çok eski değil alalı ama bataryasının bittiğinden bahsetti, şimdi bu mesajı da görünce yazayım dedim.

arkadaşım da monster notebook sahibi çok eski değil alalı ama bataryasının bittiğinden bahsetti, şimdi bu mesajı da görünce yazayım dedim.
laptopunuzun özellikleri ne? 95 dereceler oyuncu bilgisayarı için biraz yüksek sonuçlar gibi. Bakıma götürdüğünüzde bence bir sorun.

Evet kullandım. Maalesef anakartı yaktım. Şu an kullanmıyorum. O kadar ısınması normal. Monster'lar çok ısınıyor zaten.
hocam anakart neden yanıyor? Bilmediğimden soruyorum ne olunca anakart yanar ki?

Arkadaşım da Monster Notebook sahibi çok eski değil alalı ama bataryasının bittiğinden bahsetti, şimdi bu mesajı da görünce yazayım dedim.

Laptopunuzun özellikleri ne? 95 dereceler oyuncu bilgisayarı için biraz yüksek sonuçlar gibi. Bakıma götürdüğünüzde bence bir sorun.

Hocam anakart neden yanıyor? Bilmediğimden soruyorum ne olunca anakart yanar ki?

Evet benim de bataryam bitti zaten önceden de çok aşırı fazla bir süre sunmuyordu şarjda kullanılırken batarya çıkarılmalı. Özellikleri 9300h işlemci 1650 ekran kartı 16 GB RAM bu kadar.

Geri
Yukarı