Monster Notebook İçin 8 GB RAM Önerisi

Ram markası Crucial, tam modelini bilmiyorum fakat sanırım Ballistic diye geçen bir model. HWINFO64 ile model numarasına (BLS8G4S26BFSDK.8FB) baktım ve Google´da arattığımda bu model çıkmıştı.

Hocam RAM dandik biraz, ülkede şu an yok. Farklı marka RAM takmakta %100 sorunsuz olacağı anlamına gelmiyor maalesef. Bunu satıp kit RAM alsanız daha iyi olur sizin için bence. Kingston HyperX modelini tavsiye edebilirim.

Hocam RAM dandik biraz, ülkede şu an yok. Farklı marka RAM takmakta %100 sorunsuz olacağı anlamına gelmiyor maalesef. Bunu satıp kit RAM alsanız daha iyi olur sizin için bence. Kingston HyperX modelini tavsiye edebilirim.
Laptop olmasa dediğinizi düşünebilirim fakat laptop olunca satması da çıkarması da ayrı bir dert... Nanokatalog´ta vs buldum bir tane 220₺ filandı.

Laptop olmasa dediğinizi düşünebilirim fakat laptop olunca satması da çıkarması da ayrı bir dert... Nanokatalog´ta vs buldum bir tane 220₺ filandı.

Hocam bende de Monster var. A-data RAM vardı ülkede yoktu aynı bu RAM gibi. Sattım, Kingston HyperX aldım. Bir tane daha alıcam yakın zamanda. İkinci el satış sitelerinde kolaylıkla satılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı