Monster Notebook klavye çalışmıyor

Quarizmann

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam öncelikle. Monster bilgisayarımı alalı 3 yıl oldu. 4 veya 5 kere sorun çıkardı. Şimdiki sorun geçen sene de yaşadığım klavye çalışmaması. Klavyede kendiliğinden Caps Lock açılıyor ve hiçbir tuşa basılmıyor. Kendiliğinden de BIOS'u açıyor ve çıkamıyorum çünkü dediğim gibi tuşlara basılmıyor. Geçen sene müşteri hizmetlerini aradığımda klavye kablosu yandı dediler ama 1 hafta önce de oldu ve 1 gün sonra denediğimde açıldı. Bu yıl 3. oldu artık. Sorunun sebebi nedir, çözümü var mıdır yardım edebilir misiniz?

Elimde klavye yok hocam usb girişi ile bir sorun yok mouse rgb ışıkları yanıyor kulaklık da aynı şekilde fakat klavye çalışmıyor.
Aslında klavye donmuyor da sistem de kilitliyor olabilir, onu öğrenmek için sormuştum aslında farklı bir klavyeniz var mı diye. Sistemin kilitlemediğinden emin misiniz?

Aslında klavye donmuyor da sistem de kilitliyor olabilir, onu öğrenmek için sormuştum aslında farklı bir klavyeniz var mı diye. Sistemin kilitlemediğinden emin misiniz?
Hiçbir fikrim yok açıkçası klavyem olsa takıp denerdim. Farenin çalıştığını biliyorum. Bir de BIOS başlatıyor kendi kendine BIOS ile ilgili bir şey olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı