Monster Notebook yanıt vermiyor

MrZoris

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 hafta önce Monster Notebook aldım. Bugün Monster biraz kasmaya başladı. Ben de internetten araştırdım ve Monster'ın verdiği flash belleğin içindeki şeyleri bilgisayardan silip tekrar indirdiğimizde düzelebileceğini gördüm. İlk olarak sürücüleri sildim sonra USB'yi takıp yüklemeye başladım ama bu esnada bilgisayar karardı, sadece 1 dosya açık kaldı.

Çözüm için Monster servisini aramalı mıyım yoksa Windows'u yüklettiğim tanıdık bir bilgisayarcıya götürsem yapar mı?

1B19EE9D-8C04-4A8E-9052-6C2350B1E96F.jpeg

Geçmiş olsun Monster alarak hatayı baştan yapmışsınız keşke almadan önce foruma sorsaydınız Monster pek iyi bir firma değil imkanınız varsa bence iade edin o fiyata daha iyi laptop bakarsınız.

Hocam 20k bütçem vardı ve Excalibur veya Acer gibi markalar vardı seçeneklerim olarak bu sebeple Monster aldım daha iade için 1 haftam var ancak iade etmeyi düşünmüyorum çünkü gayet güzel ve 1 adet ölü piksel var ama garantide değişiyor ekranı. Güzel laptop öneriniz varsa beklerim

Hocam 20k bütçem vardı ve Excalibur veya Acer gibi markalar vardı seçeneklerim olarak bu sebeple Monster aldım daha iade için 1 haftam var ancak iade etmeyi düşünmüyorum çünkü gayet güzel ve 1 adet ölü piksel var ama garantide değişiyor ekranı. Güzel laptop öneriniz varsa beklerim
Asus tuf serisi oyun bilgisayarlarını inceledinizmi onlarda geyet başarılıdır monsterı önermeme sebebim çoğu bilgisayarında kronik ısınma sorunları dahil biçok sorun var bir süre önce arkadaşımda kullanmıştı lakin aynı sorunları oda yaşadı monster gibi bir marka yerine asus gibi bir markalara yönelmenizi tavsiye ederim

ASUS TUF serisi oyun bilgisayarlarını inceledinizmi onlarda gayet başarılıdır Monster'ı önermeme sebebim çoğu bilgisayarında kronik ısınma sorunları dahil birçok sorun var bir süre önce arkadaşımda kullanmıştı lakin aynı sorunları oda yaşadı Monster gibi bir marka yerine ASUS gibi bir markalara yönelmenizi tavsiye ederim

ASUS TUF daha pahalı bu bilgisayarın özelliklerine yakın laptoplar çok pahalı oluyor. Gönül isterdi ki MSI ASUS gibi markalardan alayım ama istediğim notebook için 5-6k daha fazla vermeliydim ve o kadar bütçem ne yazık ki yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı